Wpis z mikrobloga

A jak nie chcesz pomóc jeden z drugim to chociaż zamknij gębę i nie przeszkadzaj


@Kroledyp: czyli jak wprowadzali 500+ to zamknij gębę bo się nie znasz, najlepsza partia bo dają pieniądze

teraz jak już kretyni widzą skutki to też zamknij gębę i nie
  • Odpowiedz
@Sprus: Jak nie pomagasz, to chociaż nie przeszkadzaj tym którzy próbują coś z tym zrobić, im więcej będziesz tylko krzyczał siedząc na dupie tym więcej pójdzie w Twoje ślady. Spoko wyzywaj sobie ile chcesz, ja też to robię ale rób to po cichu, dobrego dnia smacznej kawusi
  • Odpowiedz
ale rób to po cichu


@Kroledyp: xDDDD

to może odwrotnie... ja będę się śmiał z ludzi głośno a oni po cichu będą cierpieć za decyzje które podjęli tak będzie śmieszniej
  • Odpowiedz
@Sprus: Jeden nawrócony pisowiec jest więcej wart od Ciebie . Rozumiem że jesteś jednym z tych którego aktualna sytuacja nie dotknie bo cenę przerzucisz na odbiorcę końcowego tak?
  • Odpowiedz
Rozumiem że jesteś jednym z tych którego aktualna sytuacja nie dotknie bo cenę przerzucisz na odbiorcę końcowego tak?


@Kroledyp: ja sobie poradzę, sytuacja trochę mnie dotknie, ale kalendarz prac mam na kwiecień 2023

ale warto dla tego bólu dupy wszystkich durnych emerytów którym nie pomoże 13 emerytura
warto dla bólu dupy tych co zakredytowali się pod korek i opłacali ratę z 500+ bo tylko w ten sposób było ich stać
Sprus - > Rozumiem że jesteś jednym z tych którego aktualna sytuacja nie dotknie bo c...

źródło: comment_1641383098VRocxLKC4K64qhTmQjKUOK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sprus: No tak mnie problem nie dotyczy to będę przeszkadzał, nie produkuj się już, po tym co napisałeś o cenie paliwa i popycie swoich produktów, oraz dywersyfikacji swoich dochodów już wiem że nic takiego nie istnieje a jesteś zwykłym pryszczatym kucem co to zawsze będzie robił na przekór dla zasady, elo
  • Odpowiedz
@Kroledyp: xD ale zapiekło

i dobrze niech piecze xD stary ja jestem stolarzem mówiłem o tym wiele razy przejrzyj sobie moje wpisy i komentarze

pokaż mi bezrobotnego stolarza w tych czasach xD

tak będę przeszkadzał i śmiał się że ludzie gryzą tynk bo pis już nie ma z czego rozdawać
  • Odpowiedz
@ravs16: Nie tłumacz debilom, dla nich jak ktoś nie obwinia polskiego rządu o każdy syf w kraju to pisowski pachołek i tyle.

W ogóle jakby wykopkom umyka, że Rosja dopięła swego i ukończyła NordStream 2, a więc padł nasz główny argument w negocjacjach z Gazpromem - teraz ten może Europę wschodnią dosłownie zamordować cenami i nie mamy żadnego asa w rękawie. PGNiG nic nie może, nasze wydobycie to ledwie parę procent, gazoport to też ciężki temat (gazu przywiezionego przez jeden statek starczyłoby na kilkadziesiąt godzin), a Balic Pipe nieukończony. Ja ogólnie od dawna przypuszczałem, że gaz wystrzeli i zrezygnowałem z ogrzewania gazem (w sensie nie miałem, ale planowałem założyć). Paliwo, które jest dostarczane w zasadzie wyłącznie z Rosji to ruletka, i to dosłownie rosyjska.

@ravs16: O jest
  • Odpowiedz