Wpis z mikrobloga

@Promilus: Najlepsze jest to, że te wszystkie podwyżki o 1000% to firmy krzaki, których wyrosło kilkadziesiąt, a ludzie podpisywali umowy z nowymi dostawcami kosztem PGNiG.

W PGNiG podwyżki zazwyczaj to 20-35% Niech Pan Kuźmiuk pokaże fakturę, kto mu dostarcza gaz
  • Odpowiedz
głosowało się na pis? dostało się 500+? pis żeby to sfinansować sprzedał uprawnienia emisji co2

podobało się 500+? fajnie było rujnować kraj za 100 euro? to teraz zamknąć ryja


@Sprus: Ale skończcie już tak #!$%@?ć, takie gadanie to nie jest rozwiązaniem problemu, wszyscy już wiedzą jaka jest przyczyna. Teraz trzeba się zjednoczyć a nie w kółko #!$%@?ć jedno i to samo że dobrze im tak. Już któryś rok z tym
  • Odpowiedz
W PGNiG podwyżki zazwyczaj to 20-35% Niech Pan Kuźmiuk pokaże fakturę, kto mu dostarcza gaz


@bolekone: co ty #!$%@?. Ja jako osoba prywatna juz mialem 27% podwyzki (moge ci wysłac maile od pgnig) a jest przeciez zapowaiadana podwyzka kolejna w okoliacach 50%.

A teraz kurtyna, nie kazdy jest osoba fizyczna i przedsiębiorstwa (a piekarnia jest przedswibiorstwem) maja inna taryfe. Zanim #!$%@? jakas głupotę, poczytaj.
  • Odpowiedz
Więc twierdzisz, że gaz podrożał na rynku o 900% ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kismeth: to jak nie podrożał i jednak wina pisu to gdzie można coś więcej poczytac? dopiero sie wkrecam w temat i w sumie tez nie wiem kogo obwiniac
  • Odpowiedz
gdzie masz te protesty?


@LokalnaPatologia: A widzisz mirek, przez taki mądrości protestów nie ma, gdyż każdy jest mądry z przed monitora i wiecznie coś komuś nie pasuje. Ja osobiście jestem na niemal każdym, nie ważne czy to kobiet, przedsiębiorców, rolników moim celem była pomoc w pozbyciu się pisu, jak chwaliłem się na wykopie to byłem raczej wyśmiewany bo protestu żeby Julki mogły sie ruchać a przedsiębiorcom to dobrze tak bo
  • Odpowiedz
chłopie, TY DOSTŁES 27 procent. FIRMY DOSTAŁY 500%. Czegoś nie rozumiesz?


@iredbox: Ja kolego w firmie zużywam ok 15k gazu /msc , (a w domu ok 1 000 pln) i mam zdecydowanie mniejszy koszt na m3 niż u siebie w domu. Ale do tego trzeba wiedzy. Że kupowanie w firmie większych ilości to już ceny hurtowe, a nie detal w domu na butle gazową
Litości

Jak idziesz kupić 1 000
  • Odpowiedz
Piekarnia Kuźmiuk istnieje od 1948 i ma w Lublinie wielu fanów. Szkoda, żeby z powodu cen gazu miałaby się zawinąć z rynku.
Ale może mogła by wrócić do tradycyjnych piecy opalanych drewnem?
  • Odpowiedz