Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale to, że Polska jeszcze istnieje jest wyłączenie zasługą NATO i EU.
Przecież ten nasz #!$%@?łek, zarządzany od wielu wielu lat przez totalnych matołów, zawodowych polityków, którzy w normalnym otoczeniu biznesu by zbankrutowali, teraz zarządzają miliardowymi spółkami skarbu państwa, a nawet naszą walutą.
Wyobraźcie sobie co by było gdybyśmy musieli konkurować z sąsiadami, gospodarczo czy militarnie.
Przecież zmietli by nas z mapy Europy raz dwa. Nie, nie wylądowalibyśmy za niemiecką granicą.
Polska klasa polityczna to dno, totalne bezmózgi rządzą prawie 40 mln krajem i do tego mają swoich fanów.
I nie, nie chodzi nawet o to kto za kim jest, cała klasa polityczna do zaorania.
#nbp #bekazpisu #tvpis #nieruchomosci
  • 27
@WypadlemZKajaka: co by nie mówić posiadamy mimo to jakieś elity intelektualne, taka Ukraina niezbyt przez co utrudniona była tam budowa struktura państwa. Jestem przekonany, że ludzie w rządzie nie są idiotami jednakże muszę realizować taki a nie inne programy chcą utrzymać się u władzy, zaś budżet mimo rzekomych turbulencji się dobrze trzyma.
@WypadlemZKajaka

Byłeś na Ukrainie? Zobacz jak wygląda kraj, który nie jest w żaden sposób chroniony przed zapędami na zachodnią ekspansję Rosji.

Nie zrozumiałeś nawet mojego komentarza, zresztą takie porównywanie 1:1 jest kłamliwe. To na takiej samej logice mogę porównywać, że skoro Czechy nie miały planu Balcerowicza, więc po pierwsze w Polsce on nam nie pomógł, a po drugie Czechy wyszły lepiej bez tego planu niż my.
To grupy interesu, które za nimi stoją pilnują ich na stołkach. Patrząc na każdego z osobna naprawdę na palcach jednej ręki upilnowali by swojego biznesu