Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale to, że Polska jeszcze istnieje jest wyłączenie zasługą NATO i EU.
Przecież ten nasz k--------k, zarządzany od wielu wielu lat przez totalnych matołów, zawodowych polityków, którzy w normalnym otoczeniu biznesu by zbankrutowali, teraz zarządzają miliardowymi spółkami skarbu państwa, a nawet naszą walutą.
Wyobraźcie sobie co by było gdybyśmy musieli konkurować z sąsiadami, gospodarczo czy militarnie.
Przecież zmietli by nas z mapy Europy raz dwa. Nie, nie wylądowalibyśmy za niemiecką granicą.
Polska klasa polityczna to dno, totalne bezmózgi rządzą prawie 40 mln krajem i do tego mają swoich fanów.
I nie, nie chodzi nawet o to kto za kim jest, cała klasa polityczna do zaorania.
#nbp #bekazpisu #tvpis #nieruchomosci
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a najgorsze i przerażające jest to, że tak naprawdę władza jest w rękach kilkudziesięciu opętanych osób. Reszta to tylko bezmyślne marionetki. To jeden, wielki cyrk.


@Man0lo: To jedno, a druga sprawa, że przed 2015 PiS liczył sobie jakieś 45 tysięcy członków. To tak jakby miasto powiatowe rządziło 37-milionowym krajem. Chore, ale z drugiej strony uświadamia człowiekowi, jak wiele może osiągnąć stosunkowo niewielka grupa zdeterminowanych osób. Mogą być mierni, niekompetentni, głupi,
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: z jednej strony solidarnościowy socjalizm, lekki opór wobec rewolucji obyczajowej i ociężałość wobec obostrzeń covid a z drugiej:

ściślejsza polityka monetarna ale za cenę rewolucji obyczajowej i lockdownów a'la zachód co też doprowadziłoby do padaki gospodarczej
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Ja się nie mogę doczekać kiedy ktoś będzie miał jaja i wsadzi karakana za kratki, razem ze swoją hołotą. Myślę, że w Pisie każdy na każdego ma haki i do momentu jak cały kraj trzymają za mordę to się to nie wydarzy.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Niestety, jesteśmy "państwem sezonowym". Przez ostatnie 30 lat pokazaliśmy, że nie stać nas na niepodległość. W czasie dobrej pogody geopolitycznej spaliśmy, zamiast budować poważne instytucje w poważnym państwie. Teraz przyszedł czas prób i turbulencji, a my dalej z dykty.
  • Odpowiedz