Wpis z mikrobloga

Każdy kto nie współczuję kredytobiorcom i nie kibicuje zerowym stopom jest zawistnym p0laczkiem. Ja wyżej od swoich oszczędności cenię empatię do drugiego człowieka. Wolę żeby mi oszczędności dwucyfrowa inflacja zjadała niż żeby kredytobiorcom się stała krzywda. Przynajmniej nie jestem zAwIStNyM p00000laczkiem. Rozumiecie p0llaczkowa zawiść wami kieruje p0laczki p0lackie, p0lactwo i zawiść przez was przemawia p0lacka. Jak można być tak p0laczkowo zawistnym p0laczkiem p0lackim. Więcej empatii dla innych są rzeczy ważniejsze niż wasze p0lackie pieniądze na p0lackich lokatach. Na przykład pieniądze kredytobiorców którzy nie mieli innego wyjścia niż wziąć kredyt na 13k/m2 od dewelopera. Rozumiesz zawistny p0laczku że oni nie mieli wyjścia. Mniej zawiści p0laczkowej i więcej empatii.
#nieruchomosci #bekazpodludzi #polska
  • 30
Nie mieli wyjscia…. Ok. wiekszosc kupowala mieszkania jak na sraczke… wiekszosc kupowala mieszkania na ktore nie byloby ich stac gdyby nie zerowe stopy. Zerowe stopy w polsce serio? Przeciez nie trzeba iq200 zeby wiedziec, ze to musialo szybko sie skonczyc.
@marcinpodlas8: W sumie to prawdą jest, ze sporo z was tutaj jest zawistnych. Ja mam to szczęście, że zdolności kredytowej nawet nie mam i o działce choćby pomarzyć mogę, ale wciąż, niektórych ludzi którzy chcą sobie układać życia serio szkoda. A wy się dławicie jadem niemalże. Ten portal tonie w zawiści, także nic dziwnego, że ktoś tobie i tobie podobnym to wytyka.
@marcinpodlas8: :) Cały pogląd rzeczywistości macie spaczony przez to czekanie latami z wywieszonym językiem na spadki cen. To niech będzie, że #!$%@? z empatią, normalnym ludziom chodzi głównie o to, że załamanie gospodarcze, które zniszczy kredyciarzy rozwali przy okazji dużą część gospodarki ze wszystkimi tego konsekwencjami. A wy się wciąż tasujecie do fantazji, w której jest to sterylnie odseparowana część ekosystemu i ten oskarek co was #!$%@?ł w szkole zostanie dojechany,
@kiedysniebylembordo: chlopie ty mi insynuuj co ja myślę. Będzie mnie pouczał piwniczak przegryw co siedzi 14 godzin dziennie na tagu. Tworzysz sobie chochoła i sam z nim walczysz. No bo trzymanie zerowych stóp na pewno będzie dobre dla gospodarki i dla moich oszczędności bo przegrywek tak napisał na wykopie xD. Wciąż się tasujesz do fantazji taniego pieniądza i nieustannego wzrostu ale niestety do twojej przepełnionej resentymentem makówki nie dochodzi że coś
@Wink: wytłumacz mi proszę dlaczego mam się nie cieszyć z podwyżki stóp skoro jest to zgodne z moim interesem. To nie ja jestem zAwIStNyM p0laczkiem tylko kredyciarze myślą że są pępkiem świata i wszystko się kręci wokół nich. Cieszę się dlatego że mi to na rękę a kredyciarzy i ich kredyty mam w dupie tak jak oni mają w dupie mnie i moje kilkaset k oszczędności. Gdzie tu zawiść?
@marcinpodlas8: Ale jak Kredyciarz podnosi czynsz najmu o 20%-30% to już spoko, je**ć biedaka ile się da.

Głównym problem jest to że około 50% mieszkań jest kupowanych spekulacyjnie i to oni głównie pompują ceny to the moon, innym inwestorom jak i klientom prywatnym.

Bardzo dobrze że raty kredytu idą do góry, ukróci to pompowanie cen jak i patodeweloperkę, deweloper zacznie budować normalne mieszkania z oddzielną kuchnią i przynajmniej 40m2 bo patoklienci(czyli
@marcinpodlas8: Jeszcze dwa lata temu jeden z drugim debile skończone nie wiedzieliście co to są te stopy w ogóle, przeczytaliście na wykopie co to jest i zgrywacie cwaniaków i jestem #!$%@? przekonany że dotyczy się to 90% tagu krzyczącego "kredyciarze"
@marcinpodlas8: Ale gdy kredyciarze wchodzili po same jaja śmiejąc się z oszczędzających to wtedy pogarda dla oszczędności była już spoko i gitara xD "Hehe, a wy co, nadal lokaty? XDD Mi wynajmujący spłacają kredyt XD"

A teraz chlip chlip, klepcie mnie po pleckach bo mam obsrane gacie ze strachu i potrzebuję wsparcia xD NO DLACZEGO MNIE NIE ŻAŁUJCIE WY #!$%@? BEZ EMPATII NOO XD