Wpis z mikrobloga

@Pszesmiewca: @lgc89: @MR_Tanaka: mam 2 wagi z podobnymi funkcjami. Huawei i Xiaomi. Obie to prezenty. Bez sensu jest według mnie mieć takie rzeczy z różnych ekosystemów i posiadanie 100 aplikacji które nie gadają ze sobą. Chodziło mi o to czy waga Garmina dobrze no kasuje mierzone parametry i czy rzeczywiście jest warta swojej ceny czy płacimy tylko za markę.
nie umiem. Bardzo to skomplikowane?


@Szym3kSzym3k: Ja umiem i takich workaroundów nie stosuję, są zwyczajnie niepraktyczne. Takie rzeczy można robić dla zabawy jak ktoś się interesuje i chce mieć satysfakcję z uruchomienia czegoś samodzielnie (choć akurat w przypadku odpalania gotowców z arduino to uczucia mam mieszane).

Odnośnie samej wagi to też chcę ją mieć, ale 700 zł. to jednak gruba przesada. Jak jakimś cudem trafi się za 50% tej ceny to
@MR_Tanaka: miało być po prostu czy dobrze mierzy wszystko. Coś mi ostatnio słownik w telefonie odwala.
@majk_emigrant: może warto obserwować Amazon. Venu 2 kupiłem niedawno 400-500 zł taniej względem polskich sklepów. Ale szczerze mówiąc nie liczył bym na przecenę rzędu 50%. Bądźmy szczerzy płacimy tu za markę.
@echelon_: może dałbym radę? Strona sam zlutowałem i odpaliłem. Też uruchomiłem sam Home assistance na malinie. Ale na wszystko miałem poradniki.