Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie jak dużego siusiaka ma Russell, oczywiście w przenośni bo faktyczny rozmiar jest mało interesującym szczegółem.
Ale jak na razie przez całą swoją karierę jedyną niegrzeczną rzecz jaką widziałem w jego wykonaniu to spałowanie Bottasa po tym, jak go w ogórzy sposób skasował.
I się tak zastanawiam, czy jego dziewicza psychika wytrzymałaby takie starcie z Verstappenem, gdzie miałby świadomość, że Max mu nigdy z drogi nie zjedzie, choćby mieli się razem rozbić?
Russell do tej pory waleczności to nie pokazał żadnej, na Węgrzech miał problemy wyprzedzić Haasa a potem zamiast cisnąć limit żeby upolować Latifiego to się bez pytania rozpruł na radio, żeby puścić go przodem co g---o kogo obchodziło, bo typ nie mógł zejść poniżej 2s straty to se może puszczać przodem ludzi którzy cały wyścig są przed nim.
Wydaje się taką miekką fajką, że będzie gorszym psem od Bottasa.
#f1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tasde: wez co ty p--------z
nie lubie merca ani russela jakos specjalnie,ale kolega chyba wyscigu nie ogladał w ktorym russel zastapil hamiltona w bolidzie merca, przegral bo mu guma pekla xDDD wtedy checko wygral, to byl ostatni wyscig 2020 chyba

i tak, moim zdaniem chlopak ma instynkt, i na pewno cos pokaze w nastepnym sezonie
  • Odpowiedz
@elo_: Chłopie, na jakim świecie ty żyjesz? Umknęło twojej uwadze, że Mercedes 2020 to była bezkonkurencyjna maszyna która nawet nie wyciągała maxa z silnika a i tak była o 1s szybsza od innych? Bolid Russella na GP Sakhiru osiągał średnią prędkość 6km/h wyższą od najszybszego bolidu konkurencji, on ich mijał jak tyczki jak Hamilton na Brazylii w tym roku, oczywiście całkowitym przypadkiem działo się to na torze w 100% pod
  • Odpowiedz
@Tasde: jeśli mówimy o tak kluczowym znaczeniu maszyny, to przypomnę fakt ze startów Russella w niższych seriach, gdy walczył o mistrzostwa KF3.
Nagle wzrost i waga wywaliły mu tak mocno, że przewyższał znacznie wzrostem i był cięższy od konkurentów/rówieśników. Przyniosło to realny problem z gokartem, masa Russella powodowała wzrost przyczepności i mniejszą moc gokartu. Mimo to, i tak rozjechał konkurencję i został mistrzem KF3 w 2012. Zresztą do tej pory
  • Odpowiedz
@Tasde: ale sie zesrałeś, nie przeczytałem nic co tam wysrałeś klawiaturą xD bo juz po objetosci i po pierwszym poscie widac, ze g---o tam wiesz i moze trollujesz xD

odpowiadajac na pierwsze pytanie z pierwszego posta, ma na tyle wielkiego siusiaka ze zamknie ci morde w 2022
  • Odpowiedz
@elo_: Co ty typie będziesz do mnie mówił, jak cie intelektualnie przerasta przeczytanie 5 zdań i to już dla ciebie "obfity" post xD
  • Odpowiedz