Wpis z mikrobloga

Czasem w losowych momentach wyskakuje mi sam z siebie pasek od głośności po lewej, ktoś się z tym spotkał?

Dla przykładu teraz, telefon leży na ładowarce, dostałem powiadomienie (głos mam wyciszony) i przy podświetleniu ekranu widziałem przy okazji normalnie pasek głośności

Sam nie wiem czy mam go już pakować na gwarancję czy muszę kupić koniecznie oryginalne etui bo w innych to normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#apple #iphone13 #iphone
psposki - Czasem w losowych momentach wyskakuje mi sam z siebie pasek od głośności po...

źródło: comment_1641241215SLQRhC0nj8miSU6PSzblV6.jpg

Pobierz
  • 9
U mnie tego nie zauważyłem, ale mam za to inny problem, mianowicie po aktualizacji to iOS 15.2 w przeglądarce safari mam stronę startową Google (zawsze tak miałem) i nie wyświetla mi historii i jak wpisuje cokolwiek to nie podświetla mi podpowiedzi w tym pasku co się szuka, w ustawieniach nic nie zmieniałem. Ma ktoś może coś podobnego albo wie jak temu zaradzić?
@psposki: A korzystasz wtedy ze Spotify na komputerze? Ja tak mam często jak słucham muzyki na komputerze, a przełączam piosenki telefonem. Zauważyłem ze jak monitor się wygasza to wtedy reguluje się głośność w telefonie ¯_(ツ)_/¯