Wpis z mikrobloga

Cześć!

Już od kilku lat mam poinstalowane te same gry i zawsze powtarzam sobie: "Wrócę do was jak będę mieć więcej czasu." Czas płynie, bywa że tydzień czy miesiąc... Jak już czas znajduję i odpalam grę to... Nie czuję już przyjemności z grania w ten tytuł. Zapominam co się działo, co miałem zrobić, jaki miałem plan. Bywa, że się wkręcę z powrotem ale mało takich tytułów znam.

Chciałem wam zadać pytanie:
Jakie gry znacie, polecacie lub do jakich wraca wam się dobrze po dłuższej przerwie?

Może pomożecie znaleźć coś mnie oraz innemu Mirkowi lub Mirabelce w podobnym położeniu. ;)

U mnie były to:
- Gry LEGO
- World of Warships
- GTA V (po zakończeniu fabuły)
- FIFA seria
- Wyścigowe NFSy, Beach Buggy Racing, ale też poważniejsze typu Gran Turismo

Na PC:
- Civilization #jeszczejednatura
- Football Managery
- Tropico

#ps4 #ps5 #gry #konsole #xbox #pcmasterrace
  • 12
@01100110011001010110101001110101:
No opcje ogrywać gry to albo urlop, albo niewyspany w pracy, albo na L4 jak się lepiej czuję a nie zdycham...

Wieśka z dodatkami kończyłem na dwa razy, wróciłem do save'a sprzed dokładnie roku... Ale nie żałuję. Akurat dobrze pamiętałem co i jak, ale już stwierdziłem że muszę dokończyć bo trzeciego razu nie będzie :S Ale akurat W3 wciągał mocno. :)
@Arxr znam ból. Ja aktualnie znalazłem na to remedium - gram w CoD online gdzie zasadniczo wystarczy wejść i zacząć grać. Nie muszę wracać do fabuły, sterowanie takie samo jak w każdym FPS.

Chyba to jest jedyne wyjście kiedy masz bardzo mało czasu a i zapał już nie ten sam co w wieku 15 lat.

Spróbuj, może Ci też się uda.
@Arxr: jak coś to dokładnie to samo mam z serialami. Też obejrze kilka odcinków, no nawet mnie coś wciągnie lekko.
Później wpada zap..,,..ol i po miesiącu sobie przypominasz że w ogóle coś oglądałeś xd

Dlatego jak dla mnie Wiedzmin to był jakiś fenomen (oczywiście mówię o grze).