Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leniuchowanie: dlatego napisałem że jesteśmy słabsi. Czasem coś tam się uda wygrać, ale w lidze to można liczyć najwyżej na 4-5 miejsce przy wzroście formy, a z taką grą jak dziś to bardziej realnie 6-9 pozycja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@utede: nie chodzi mi o obecną formę Arsenalu, bo ta jest ostatnio bardzo dobra. W tym porównaniu bardziej mi chodzi o to jak postrzegany był Arsenal przez długie lata - drużyna z wielkimi ambicjami, z mocnym składem na papierze a i tak "zawsze" lądowali na 4 miejscu.
Podobnie postrzegam United od kilku ładnych sezonów - drużyna z dużym potencjałem, z bardzo solidnym składem, ale wiecznie zawodząca, nie potrafiąca wykorzystać swojego
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: ogólnie bym nie porównywał United do Arsenalu. Arsenal może i apetyty ma zawsze na bardzo dużo a wychodzi jak zawsze. Ale w tym top 4-5 są realnie. Plus z gry wygląda lepiej jakiś plan tam widać na ofensywę. Może i Arteta się utrzyma co jeszcze nie dawno nie było pewne. Także mimo gorszego okresu Arsenal był solidny a teraz uważam że będą gonić cfc. A united...to taki gość co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leniuchowanie: też uważam, że Arsenal jest faworytem w walce o 4 miejsce w tym sezonie. Ich gra wygląda ostatnio bardzo obiecująco. W przeciwieństwie do United, które fatalne spotkania - takie jak dziś, przeplata czasami lepszymi, ale nie widać w tym konsekwencji i nadziei na przyszłość. Trochę mi to czasu zajęło, ale już wiem że nie jesteśmy już wielkim United, tylko średnim United.
Przy każdym nowym transferze kogoś obiecującego, przy każdej
  • Odpowiedz