Wpis z mikrobloga

@czeskiNetoperek: To dzieło samych Polaków, palaczy, pijaków, żrących najtańsze parówki z Biedronki i zupki chińskie, w wieku 30 lat już 3 choroby np astma, cukrzyca, nadciśnienie itp itd. Ulańce od 1 klasy podstawówki, dentysty na oczy nie widzieli, do lekarza też nie chodzą, wiedzą wszystko najlepiej, wszystkiemu winni "oni" a sami są istotami boskimi i wszechwiedzącymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@misioneos: Pierdzielisz niestety... wlasnie wyszczrepienie a raczej jego brak pwlynal na to ze wieecej ludzi umiera bo i tak sluzba zdorwia ktorej nie ma nie ma jak i czym leczyc tych ludzi... Wyszczepienie 100% pozwolilo by ZNACZNIE ograniczyc zgony... przestan wiec poowtarzac te bzdury
  • Odpowiedz
Wyszczepienie 100% pozwolilo by ZNACZNIE ograniczyc zgony


@GrochenMochen: tylko i wyłącznie jakby #!$%@?ło bezsensowne procedury przez które służba zdrowia pracuje na 2/3 mocy ale to już nigdy nie wróci, lekarze nigdy nie uciekną z ciepłej teleporady, człowiek nie pracuje jeśli nie musi i ma hajs.
  • Odpowiedz
@Questa22: ale wiesz ze od ponad roku mowi sie o tym ze one nie beda przeciwdzialac zachorowaniom a jedynie zgonom i ciezkim przypadkom w 80-95%? poza tym porownojac dane jak byl twardy lockdwon do otwartej gospodarki to sory...
  • Odpowiedz
powinieneś się cieszyć, bo według tego co mówią w tv to głównie niezaszczepione szury umierają, więc w czym problem? Jesteś zaszczepiony to jesteś bezpieczny :)


@Remu: Ja to w dupie mam, że szury umierają. #!$%@? mnie za to, że przez szury są pozapychane szpitale i normalni ludzie nie mogą się leczyć na inne choroby.
  • Odpowiedz