Wpis z mikrobloga

@Asullo: ale nie rozumiesz SZERYFIE, ze wyprzedzanie kolegi jadacego 80km/h samemu jadac 81km/h pozwoli mu po roku czasu zaoszczedzic cale 100km I BEDZIE K---A W DOMU WCZESNIEJ? CZEGO NIE ROZUMIESZ SZURZE ON CIEZKO HARUJE ZEBYS TY MOGL SOBIE KUPIC BULKE CZY WEDLINE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Asullo: co on z tymi pięcioma minutami zaoszczędzonymi zrobi to ja nie wiem
Tylko w Polsce takie widoki, pół Europy człowiek przejedzie a tylko przekroczysz granice pl i od razu takie widoki co chwilę
  • Odpowiedz
@_kapsel: Kiedyś to liczyłem. Biorąc pod uwagę wszystko, to on nic nie zyska tym wyprzedzaniem. No ale kierowcą tira nie zostaje się po to, by musieć liczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@_kapsel przecież cała Europa tak wygląda jak tylko znikają znaki zakazu wyprzedzania. Czasami w Niemczech nie da się rozpędzić do 130 bo co chwilę jakiś wyskakuje.

@open_or_die: nie wiem, kiedyś jechałem polska-niemcy-austria-wlochy i z powrotem i tylko w Polsce takie akcje były. Wszędzie bez stresu a tylko przejechaliśmy granice i cyk zwalniaj do 80, bo się panowie kierowcy wyprzedzają
  • Odpowiedz
@_kapsel a czy przypadkiem jechałeś w weekend? w niektórych krajach jest zakaz jazdy ciężarówek na części autostrad. Sam wolę jeździć w weekend przez Niemcy bo nie ma prawie ruchu.
  • Odpowiedz
@Purple: to coś źle liczyłeś. Na trasie międzynarodowej to czasem kwestia dojechania/ nie dojechania na pauze do odpowiedniego parkingu, lub domu
  • Odpowiedz
ale nie rozumiesz SZERYFIE, ze wyprzedzanie kolegi jadacego 80km/h samemu jadac 81km/h pozwoli mu po roku czasu zaoszczedzic cale 100km I BEDZIE K---A W DOMU WCZESNIEJ?


@Megawonsz_dziewienc: już od pierwszego stycznia trzeba pracować na to, żeby zdążyć na wigilię do domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 32
@Asullo najlepsi są ci którzy w ostatniej chwili wyjeżdżają na lewy przed tobą pomimo, że nasz 120/140 na liczniku i tirowiec wie, że przecież będziesz musiał opór hamować, a i tak wyjeżdża
  • Odpowiedz