Wpis z mikrobloga

@UgandaWarrior: Selfmade wyglądał gorzej w tym roku głównie przez metę w junglii. Pierwsze pół roku grało się klocami typu udyr czy skarner, a w drugiej jungla była tak prosta, ze każdy mógł sobie swapnąć z powodzeniem. Zobaczymy jaka będzie meta w przyszłym sezonie. Jeżeli będzie coś agresywniejszego, to Selfmade będzie zapewne jednym z pierwszych graczy, który taki styl zaimplementuje.
@UgandaWarrior: jak dla mnie to zawsze byl w przynajmniej top 3 junglerow LEC. Patrzac na to, ze gral z szygenda/SLT na topie i Liderem na midzie to i tak sukces to co osiagneli jako vitality. Sam to polowe jak nie wiecej gierek vit na plecach wyciagnal 1 vs 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie gierki jakims lee sinem/diana itd gdzie robil po 8/0 staty. A przed tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UgandaWarrior: @szajbix: @nammah: A śmiejecie się z tego Lidera, a on wg mnie ma najlepszą Irelie w EU. Jako midlaner też jest dobry, ale po prostu leżą mu melee postacie i już się z tym nic nie zrobi. A że meta na nie dawno minęła to trudno. Dodatkowo w eu jest faza na Orianki i Syndry i nacisk na nie, więc już jest z góry skreślony.
A śmiejecie się z tego Lidera, a on wg mnie ma najlepszą Irelie w EU.


@Mega_Smieszek: Śmiejemy się z tego LIDERA bo miał pokazać że jednak nadaje się do LEC a on #!$%@? jakieś randomowe rzeczy typu flash w miejsu i dead albo tp pod własną wieże. Nie możesz sobie pozwolić randomowo przegrać co 3 gierkę nawet jak jesteś najlepszym mele midem.
A śmiejecie się z tego Lidera, a on wg mnie ma najlepszą Irelie w EU. Jako midlaner też jest dobry, ale po prostu leżą mu melee postacie i już się z tym nic nie zrobi. A że meta na nie dawno minęła to trudno. Dodatkowo w eu jest faza na Orianki i Syndry i nacisk na nie, więc już jest z góry skreślony.


@Mega_Smieszek: jeśli twój mid z top 10 najczęściej
Pobierz
źródło: comment_1641189346nbCxEd35bvAF88xPIiTfha.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TenebrosuS: jest jeszcze Zed, Yasuo (tu akurat był brany swego czasu jako jeden z najlepszych na świecie) Viego, Yone. Sam mówił, że jego największym problemem jest to, że nikt nie potrafi nad nim przysiąść, żeby go ogarnąć. Takich ludzi było multum i teraz sobie pykają w ligach na całym świecie.

Z drugiej strony istnieje taki ktoś jak Magifelix, który ma oooolbrzymi pick potencjał a został okrzyknięty otp Corkim xD Pamiętam jak
@Mega_Smieszek: imo najwiekszym problemem lidera jest to, ze jak w ERL działało to jak picknał sobie zeda/yasuo/irelke czy inna postac tego typu to nie mial kto go pokarac, bo wiekszosc druzynek kiedys nie ogarniala jak na takie cos grac. Nie wazne czy splitpushowal cala gierke, wychodzil przed miniony na midzie to na jego playstyle nietypowy nikt nie ogarnial co najlepiej robic. Podobnie z czekoladem bylo kiedys np. mowil w wywiadzie z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nammah: Ja słyszałem, że on raczej problemy sprawiał w komunikacji. To jest ten typ zawodnika co siedzi na linii klepie creepki i nic się nie odzywa przez całą gre xD Nie wiem czy były jakieś voicecommy z Astralis i czy to poprawił, ale za czasów FNC miał te problemy. W sumie to chyba z Rekklesem ostatnimi czasy jest tak samo.

No ale koniec końców, chodzi mi o to, że nie można