Wpis z mikrobloga

Nikt mi nie dał tyle szczęścia co diva za jedyne 200zł

Uganianie się za szarą myszką która okazała się dupodajką
Spotykanie się z dziewczynami które jak się okazało miały już partnerów
Chodzenie na drogie psychoterapie na których dowiedziałem się tylko "żeby tak źle nie myśleć"
Chodzenie do psychiatrów i branie drogich leków które nie działały
Kupowanie drogich ubrań by dorównać Oskarkom
Chodzenie na g---o aktywności na studiach by znaleźć pasje i poznawać ludzi
Wychodzenie na imprezy z znajomymi ze studbazy, jak się okazało wszyscy tak naprawdę mieli mnie w dupie
Kupowanie internetowych szkoleń pewności siebie z kursami pua na czele, gdzie panowie uwodziciele jedyne co mówili to "podejdź i zagadaj, bądź wyluzowany"

To wszystko g---o dało.

Dopóki nie poszedłem do divy. Mojej kochanej Ukrainki, która była miła i wyrozumiała. Pogadała, pośmiała się, spytała co u mnie. A na końcu zrobiła świetne rodeo na mojej kuśce.
Dopiero wtedy uświadomiłem sobie że jestem normalnym, wartościowym i wyjątkowym człowiekiem (jak każdy).
Uświadomiłem sobie że nie muszę być gigachadem by znaleźć zrozumienie. Już nie czułem się gorszy ani wybrakowany. Mam swoje wady jak każdy i lubię swoje wady i one mnie nie skreślają tylko czynią wyjątkowym.

Diva to anioł w ludzkiej skórze.

A #rozowepaski ich nienawidzą bo boją się że beciak którego kroją na kasę zrozumie że nie musi kupować iPhona królewnie by mieć s--s.

#przegryw #divyzwykopem
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedzwiedzwodny: to ty nie masz pojęcia jak wygląda s--s po latach związku. Jak zrobisz to z jedną kobietą 1000 razy to choćby była najukochańszą żoną na świecie zacznie się to robić monotonne i z prostytutką będzie lepiej chociażby przez ten powiew świeżości. Gdyby s--s z obcą kobietą nie był lepszy i ciekawszy to ludzie by nie zdradzali.

@olaf_wolominski: jak będziesz miał prawdziwą kobietę a nie urojoną to odkryjesz,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
a różnica jest tylko w poziomie trudności do znalezienia osoby do tego i dlatego faceci czasami płacą za divy).

@CyfrowyD: no dokładnie bo nawet najgorszy Bazyl czy gruba babka i tak ma ruchania na pęczki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@niedzwiedzwodny: czasami aby znaleźć stałą partnerkę potrzebna jest terapia u divy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mezomorfix: dokładnie taki facet normalniej się zachowuje, nie ma parcia ma s--s, wszystko wychodzi naturalnie bo chłop nie jest scisnieniowany i nie myśli tylko o jednym
  • Odpowiedz