Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@Mintaa: nie wierzę, na tym portalu są ludzie broniący #!$%@? który #!$%@?ł jakieś 160 km/h w mieście na ograniczeniu 70-80 xD moim zdaniem bardzo dobrze że podnieśli te mandaty, ha tfu na was f&f wannabe, tak naprawdę to poza wami nikogo nie obchodzi czy się spieszycie czy po prostu lubicie #!$%@?ć jak messerschmitty
  • Odpowiedz
@push3k-pro aleje Jerozolimskie są całkiem długie i prowadzą od centrum aż do Pruszkowa, do tego w jednym miejscu płynnie przechodzą w obwodnicę gdzie prawdopodobnie go złapali. Swoją drogą jeśli chodzi o Jerozolimskie to nikt tam nie jedzie przepisowych 70km/h. Nie raz miałem sytuację gdzie wszyscy jechali 90-100km/h włącznie z radiowozem
  • Odpowiedz
@jenerau w niektórych miejscach jest tam 50km/h. Sam raz zapłaciłem tam mandat bo zapomniałem o tym ogarniczeniem a jechałem 73 według policji. Więc jeśli go w takim miejscu złapali to mógł jechać i 130
  • Odpowiedz
@Mintaa: czyli mandaty są wyższe, a ludzie dalej jeżdżą za szybko? Przecież miało wyjść inaczej XD


@TrocheSmieszne: czyli zawsze znajdzie się jakiś debil. Chociażby 50% się opamiętała to i tak będzie sukces a jak koleś lubi płacić to niech dalej #!$%@? aż mu zabiorą prawko.
  • Odpowiedz
@Mintaa: W kodeksie przy zabraniu prawa jazdy powinna być obowiązkowa kara wiezieniu w zawieszaniu. Jak złapią delikwenta kolejny raz bez uprawnień, to kara za pierwsze się automatycznie odwiesza. Na karę za jazdę bez uprawnień delikwent poczeka w wiezieniu.
  • Odpowiedz
@Mintaa: ta grupa to jakiś rak, gość przekroczył prędkość o 84km/h a tamci jeszcze współczują mu wysokiego mandatu i bronią gościa obarczając winą za mandat zły rząd. Na argument, że mógł kogoś zabić odpowiedzi w stylu "przecież nikogo nie zabił, piłą mechaniczną też można zrobić sobie krzywdę więc zakażmy pił mechanicznych" Jak ich czytam to mam wrażenie jakby to był jakiś odmienny gatunek który tylko z wyglądu przypomina humanoidów...
  • Odpowiedz