Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hej Wam, stoję przed dylematem i szukam punktu zaczepienia. Sprawa tyczy się #cbd

Od kilku miesięcy sporadycznie używam suszy ze sklepu 4ease. Sporadycznie tzn 5g mam na dłużej niż dwa miesiące. Jedna lufa dziennie, czasem jedna w tygodniu. Jestem zadowolony z działania a szczególnie świetnej ceny.

Problem w tym, że sam sklep wydaje się mało transparentny (dziwne opinie, można pomyśleć, że kupione/mało szczegółów dotyczących badań /jechanie na znanych nazwach szczepów ze świata thc) , można doszukać się w necie informacji o nieuczciwości właściciela i dziwne powiązania kryminalne.

Natomiast jak mówię raczej jestem zadowolony z samych zakupów.

Tak czy inaczej myślę nad zmianą sklepu (no licząc się z ceną razy kilka) na bardziej premium.

Warto spróbować ponownie z olejami (próbowałem dwóch, nie byłem zadowolony z działania)?

Może cbg spróbować?

Myślałem nad Mirkowymi olejami z hempmontu, suszem z palexpress lub tych od konopnej ferajny (no sporo dobrego słyszałem)

Jakieś podpowiedzi?

Żeby była jasność - potrzebuje doraźnego relaksu, który dają mi obecne susze.

Sypiam raczej ok, kłopotem są problemy lękowe, słabe radzenie sobie w skrajnie nerwowych sytuacjach, nadmiar stresu z pracy czy obecnych problemów prywatnych, może nawroty depresji jakieś (no nie wiem sam czy można tak to klasyfikować)
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Palexpres: myślę nad tym czy tego nie zrobić. Szczególnie, że mam jakiś kuponik do wykorzystania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu szukam odpowiedzi czy obecny sklep z którego korzystam jest warty zostawiania tam pieniędzy. Czasem mam wątpliwości czy te susze aby na pewno są wolne od thc (nie pale od kilku lat zwykłego zioła a czasem uczucie po zapaleniu jest niepokojąco podobne).

Za 3g od Ciebie tam
@Ricostyczny: Temat poruszany wiele razy, na przykład tutaj Sorry, żę z fejsbuka ale tam łatwiej znaleźć niż tutaj.

Kupisz to będziesz miał porównanie na przyszłość. Wydaje mi się, że warto.
W sumie też kiedyś zdarzyło mi się tam coś kupić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dyspenseria: no też mnie to razi. Ja wiem ze nazwa to nazwa, ale no jakiś taki niesmak odczuwam.
A co myślisz w temacie wybór suszu lub oleju?
Może to bardziej istotne niż sam wybór suszu
@Ricostyczny: ! Dlaczego tani susz z allegro jest tani? Oraz dlaczego jest niezdrowy?
Wpis ku przestrodze.
Większość taniego suszu konopnego z allegro* pochodzi z Włoch(0,6% limit thc) i Szwajcarii(1%).
Tamtejszy klimat(Włochy) sprawia, że uprawy outdoor(pod chmurką) i greenhouse(szklarnia) są mniej wymagające,
a co za tym idzie - tańsze. Nie mówiąc już o tym, że takie sposoby uprawy są dużo tańsze od uprawy indoor(specjalnie przystosowane pomieszczenia) niezależnie od klimatu.
W Szwajcarii zaś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: to się może pokrywać z moimi obawami i odczuciami - raz palę i idealnie, raz zapale i mam wątpliwości. Może być tak że złapie inny top, który przekracza wartość 0.2 procent. Może być 1 procent lub 2? Ano pewnie może.
Czy osoba która od lat nie pali zioła z thc może odczuwać działanie 2 procent thc? Pewnie może.

Czy zaszkodzi? No może nie, ale to nie rozwiązuje kłopotu, że nie
@Ricostyczny: Osobiscie polecam susz z pogotowiekonopne.com
Konkretnie morfeusz i hermes z Konopnego Edenu
Mówiąc szczerze to troche tych suszów mi przez ręce przeszło i nigdzie nie widzialem takiej jakosci suszu cbd i cbg, nie chce zabrzmiec jak reklama ale topki, piękne, wielkie lekko żywiczne i z idealną wilgotnoscią, wiekszosc suszy ma mega male topki nieraz przesuszone, a to wszystko przez to ze firmy kupują odpad po produkcji olejku, bo wychodzi to