Wpis z mikrobloga

Żadna normalna dziewczyna tak nie odpie#dala


@Mr_3nKi_: oj #!$%@?.
Tylko znajdź teraz normalną dziewczynę.
Widziałem 190 cm on i ona z 155 cm. Wyglądało to przekomicznie.
  • Odpowiedz
@lexico: Jeśli dziewczyna pyta sie o wzrost albo przekłada na to dużą uwagę, to jest znak, że trzeba od niej spie#dalać xD

Poważnie, żadna normalna dziewczyna tak nie robi. Zgaduje, że takie dziewczyny są na różnych zj#banych portalach, ale w rzeczywistości nie spotkałem sie z takimi xD

Nadal uważam, że to jest jakiś rodzaj trollingu lub zj#banej mody xD
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_

@przegryw186cm: Nie no, bez przesady. Żadna normalna dziewczyna tak nie odpie#dala xD


Bywalem juz na onlajnach odpalany przez karakany ponizej 170 cm. Pytaly o wzrost, odpowiadalem zgodnie z prawda (180) i jeb, usuniecie pary. Jest spora grupa dziewczyna zafikoswanych na 185+ i tego mirku nie zmienisz.
  • Odpowiedz
a ja tak :)

I to takie >25 lat, a po ścianie, to jeszcze dochodzą wymagania mieszkanie, samochód itp.


@lexico: Ale na zj#banej stronie randkowej czy na żywo? Bo na różnych stronach jest tego od zaj#bania, ale na żywo sie z tym nie spotkałem. Mówię to z własnego doświadczenia i doświadczenia kumpli, którzy byli na równi wzrostem albo nawet o kilka cm niżsi i mieli ładne dziewczyny.
  • Odpowiedz
Pytaly o wzrost, odpowiadalem zgodnie z prawda (180) i jeb, usuniecie pary.


@Makak87: To trzeba było zapytać ją o wage. Na ch#j w ogóle odpowiadasz? Ja bym ją wyj#bał za takie głupie pytanie xD

Jest spora grupa dziewczyna zafikoswanych na 185+ i tego mirku nie zmienisz.


To jest dla mnie niepojęte.
  • Odpowiedz
Moglbys byc z dziewczyna wyzsza od siebie o 10 cm np? xd


@Moonastro: Powiem ci szczerze, że miałem taką szanse, ale byłem w tedy zajęty i musiałem odmówić. Była ładna, inteligentna i umiała zagadać. Już w tedy dobrze wyglądała, a teraz to już w ogóle petarda xD
  • Odpowiedz
@lexico: Nie może wyjść z tego zdrowa relacja, nie ma takiej opcji. Takie laski co pytają sie o wzrost, chcą sie ruchać i pochwalić swoją "zdobyczą", a nie budować zdrowy związek na lata.
  • Odpowiedz