Wpis z mikrobloga

@cynamonowazaslona: Różni ludzie są na różnych etapach rozwoju, mają różne zasoby, różne potrzeby i różne doświadczenia.
Kiedyś ludzie łączyli się w pary aby budować własne gospodarstwo. Facet był zależny od kobiety, bo ktoś musiał spłodzić potomstwo, które później będzie dziedziczyć i pomagać na starość. Kobieta byla zależna od mężczyzny. Z tych samych powodów, ale i tez z prawnych. Nie wiem czy pamiętasz, ale kobiety kiedyś nie mogły robić tego co mężczyźni.
@cynamonowazaslona: Niestety. Nie mam linków do książek.

Poza tym kłamiesz. Nie przeczytałabys tego wszystkiego tak szybko( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza tym 2. Nie musisz sie zgadzać z moimi poglądami, nie musimy się do nich nawzajem przekonywać. Wymieniliśmy się przemyśleniami i elo. Grunt to się nie wyzywać i nie kłamać l ͡° ʖ̯ ͡°|
@cynamonowazaslona: Skoro ustaliliśmy ze nie szanujesz rozmówcy, to wytłumacz mi. Po co mam dalej sie produkować, skoro potrafisz tylko obrażać?

Poza tym dostęp do internetu mamy ten sam. Poszukaj sobie. Poczytaj. Mógłbym ci wysłać ewentualnie listę "książek" na ten temat.

Nir zrobię tego jednak, bo prosisz o to tylko dlatego ze chcesz mnie poniżyć używając argumentu "paczcie, mowi o czymś a nie daje linków" ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Nabuhodozur: Nikt nie mówi o poniżaniu, braku szacunku tylko narracja jest taka, że w kółko piszecie to samo i poklepujecie się po plecach, a to jest według mnie absurd i bardziej nadaje się do leczenia u specjalisty. xD

Już nie podejmuje tematu, bo opadają mi ręce i wierzę, że mimo segregacji rasowej poznasz kiedyś kobietę i zbudujesz zdrową relacje xD
Par gdzie laska jest wyższa, nie ma.


@Nabuhodozur: Takie pary istnieją, ale jest ich w #!$%@? mało. Nie tylko ze względu na upodobania, a również ze względu na to, że bardzo ciężko znaleźć faceta niższego od baby. Średni babski wzrost w moim pokoleniu (25-35) 165cm wzrostu. Ilu jest takich facetów? Kilka % może. Przeciętnie facet jest wyższy od kobity kilkanaście centymetrów, każdy centymetr różnicy mniej, to ileś % szansy mniej na