Wpis z mikrobloga

@ms86: spoko ale niech dadzą wolniejszą opcje dla zwykłych śmietelników. Jak tylko A,I na średnim lvl mnie zaczyna atakować bez przerwy z 3 różnych stron to trace panowanie nad wszystkim. Nie potrafię się ciąglę bronić i jednocześnie budować gospodarki :(
  • Odpowiedz
  • 1
@GrzegorzPorada buduj mury, łuczników do obrony i kawalerie do wypadów na trebusze czy katapulty, jednocześnie się rozwijaj i rób upgrady - działało od AoE 1 do 3 ;)
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: pooglądaj sobie build ordery na youtube. 2 wiek mam koło 4 minuty. Trzeba znać wszystkie kraje i różne taktyki. Pomocne są skroty z Shiftem. Można zbudować 5 wież wzdłuż całej mapy wybierając wieżę, klikamy z shiftem gdzie mają być i na końcu PPM na wieżę. Wtedy chłop buduje wieże po kolei nawet jeśli są one oddalone od siebie. Tak samo inne budynki. Shift PPM buduj domek a po zbudowaniu
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: Ja może nie dostaje w-------u ale żeby pokonać komputer to póki co mi się nie udało, kilka razy podjechałem armią na +/- 150 osób i zawsze w drobny pył mi ją roznieśli. Natomiast Ty buduj mury, stawiaj łuczników i szybka kawaleria na niszczenie sprzętu. Dodatkowo ja zawsze mam 18 farm ok 12 osób do drewna z 6 do kamienia a koło 30 do złota. Złoto trzeba szybko zgarniać bo
  • Odpowiedz