Wpis z mikrobloga

Co #!$%@?? O te "podwyżki" jest ból dupy na #motoryzacja i #samochody?
Ja yebie, ja myślałem, że to będzie 500 złotych za przekroczenie o 5 km/h, a to są normalne stawki co do których "#!$%@?" powinien się przyzwyczaić xD

Inb4 ale znaki som źle ułożone!!!! - to sobie wybierajcie takie samorządy czy inną władzę odpowiedzialną za drogi gminne i krajowe, które wam dobrze te znaki poustawiają ¯\(ツ)_/¯

Jeżdżę właściwie codziennie. Ostatni raz dostałem mandat 7 lat temu z mojej głupoty za to, że nie widziałem, że ograniczenie do 60km/h postawili (jechałem 73km/h). Jak ktoś ma potrzebę przekraczania prędkości pod przedszkolem o 50km/h to niech sobie ją przekracza, ale niech się liczy z konsekwencjami ¯\
(ツ)_/¯
Może się Sebixy w swoich BMW zastanowią dwa razy jak wdepną w dechę przy wjeździe do miasta

#prawo #blachosmrodziarze
niochland - Co #!$%@?? O te "podwyżki" jest ból dupy na #motoryzacja i #samochody? 
...

źródło: comment_1641065279xyULMbqpIJweFkOZNE2OyU.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
No, ja na przykład + tysiące innych kierowców. Miasto to nie tylko wąska uliczka przy przedszkolu tylko szerokie aleje z limitami po 70-80km/h.


@cwlmod: xD
O Jezu jak kwiczę teraz.
Przecież ty nawet wolniej jeździć nie umiesz i pokazywałaś chyba 2 (jeśli dobrze pamiętam) filmy z dzwonami swoimi.
  • Odpowiedz
@kavior: Wystarczy się przejechać po wawce głównymi żeby zobaczyć że to gówno prawda, na puławskiej od piaseczna w stronę wwy nawet autobusy nie jadą tych 60kmh XD. Norma to 80-90 i jakoś nikt się co chwilę nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cwlmod: wiem, jak jeszcze mieszkałem u rodziców i wracalem ze studiów, to mialem 3 mozliwe drogi do domu. Jedna z nich to przez bite 5km ograniczenie do 50, mimo, ze nic nie było po lewej ani prawej. Typowa wies. No ale nie było chodnikow obok drogi, i niestety, "trzeba było" te ograniczenia te ograniczenie zrobic. Ponoć były pisma żeby je zdjąć, ale wlasnie przez to że tamtedy niby chodziły dzieci
  • Odpowiedz
W ogóle powinni strzelać w głowę na miejscu a rodzine do łagru.
W ostatnim roku zrobiłem może z 10 tysięcy km i jeżdżę zgodnie z przepisami a i tak dostałem dwa mandaty, obydwa w jakimś Pacanowie gdzie psy dupami szczekają, dwa domy i policjant schowany za drzewem i hue hue panie kierowco 72km/h gdzie się tak spieszymy.
W takiej Danii mogą mieć 3x wyższe mandaty i zero przydrożnych łupieżców z ich suszarkami
  • Odpowiedz
@niochland Tak szczerze, to jestem rozczarowany- tyle się trąbiło o "drakońskich karach", że myślałem, że nagle za zwyczajowe 10 ponad limit nagle tysiąc złotych będzie, a za +40 dziesięć tysięcy a tu wcale wysokich mandatów nie ma, zamiast być śmiesznie niskie są nisko-normalne


@ZlodziejBilonownic: też liczyłem, że chociaż będą rozstrzeliwać albo ucinać palec dziecku za każde 10 km przekroczenia prędkości, a tu tylko pieniądze będą chcieli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland:

Jeżdżę właściwie codziennie

Czyli wychodzi Ci z 6000km rocznie. Jesteś okazjonalnym użytkownikiem jezdni i uznajesz się za fachowca w tacie. Zacznij jeździć min. 20000km to zmienisz zdanie. Szczególnie w kwestii ustawionych ograniczeń bo te chore limity są niezależne od władzy, która się zmienia ale znaków nie ruszy.
  • Odpowiedz
@kavior: No wlasnie, zapomnialem dodać ze ten teren zabudowany czasami ciągnie sie kilometrami, bo wszystkie jajusze wola jesc gowno i budują sie wzdłuż drogi zeby lepiej spaliny wąchać.

Kiedys jezdzilem w takich miejscach 60-70 ale jak zobaczyłem ze za każdym razem doganiały mnie tiry wyprzedzone ileś minut wczesniej przy 120km/h to powiedziałem sobie ze #!$%@? takie ograniczenia. Ciągną sie bardzo długo i tir jadący 80-90 nadrabia cały stracony sk mnie
  • Odpowiedz
@murmurlrl: To prawda. Powyżej 50 to mozna na ekspresówce/autostradzie jechac ale to juz limit rozsądnej predkosci. Niestety cioty z sejmu określiły ze + 30 to juz limit śmierci
  • Odpowiedz
Kwicze na takich lemingów jak ty xD Nawet nie wiesz co obejrzałeś a komentujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: jasne, jasne. Bo nie pamiętamy tego twojego popisu czasu reakcji: https://youtube.com/watch?v=pJf35-5JzVo&feature=youtu.be albo władowania się na pustej drodze na zakręcie w barierki (jeśli dobrze pamiętam wjazd na dolinkę służewiecką) xD

A teraz: kwiiiiii bo nie pozwalają ci jeszcze szybciej jeździć jeśli nie chcesz dostać wysokiego mandatu.
  • Odpowiedz
@vieniasn: Gdzie tu jest zaprzeczenie? Na drogach lokalnych masz ograniczenie do 90 chyba ze znak stanowi inaczej. Fakt ze ktoś postawi 50 bo jest dwa domy i pole po horyzont nie robi z ciebie pirata drogowego.
Ciekawi mnie ile tych piejacych z zachwytu wykopków ma w ogole prawo jazdy.
  • Odpowiedz
jasne, jasne. Bo nie pamiętamy tego twojego popisu czasu reakcji:


@damw: No przecież napisałem, że nie wiesz co oglądałem bo tylko debil może powiedzieć że miałem słaby czas reakcji xD

albo władowania się na pustej drodze na zakręcie w barierki (jeśli dobrze pamiętam wjazd na dolinkę służewiecką)
  • Odpowiedz
bo tylko debil może powiedzieć że miałem słaby czas reakcji xD


@cwlmod: ta rozmowa już się kiedyś toczyła i jednak wykopki wydały zupełnie inny wyrok niż ty

Widzisz piwniczaku, niektórzy inteligentniejsi od ciebie ludzie

uuuu a tutaj już zaczynają się wycieczki osobiste i to bez zupełnej wiedzy na temat drugiej osoby. Po czym wnosisz, że jesteś inteligentniejszy? Po wysokości fakturki b2b którą się ostatnio
  • Odpowiedz
ta rozmowa już się kiedyś toczyła i jednak wykopki wydały zupełnie inny wyrok niż ty


@damw: Wyrok xD Ta rozmowa sie kiedyś toczyła i żaden wykopek nie przeszedł testu jednego zdjęcia. Wszyscy uciekli i pieprzyli te swoje kocopoły w innych wątkach xD

uuuu a tutaj już zaczynają się wycieczki osobiste i to bez zupełnej wiedzy na temat drugiej osoby. Po czym wnosisz, że jesteś inteligentniejszy? Po wysokości fakturki b2b którą się ostatnio chwaliłeś?
  • Odpowiedz