Wpis z mikrobloga

Co #!$%@?? O te "podwyżki" jest ból dupy na #motoryzacja i #samochody?
Ja yebie, ja myślałem, że to będzie 500 złotych za przekroczenie o 5 km/h, a to są normalne stawki co do których "#!$%@?" powinien się przyzwyczaić xD

Inb4 ale znaki som źle ułożone!!!! - to sobie wybierajcie takie samorządy czy inną władzę odpowiedzialną za drogi gminne i krajowe, które wam dobrze te znaki poustawiają ¯\(ツ)_/¯

Jeżdżę właściwie codziennie. Ostatni raz dostałem mandat 7 lat temu z mojej głupoty za to, że nie widziałem, że ograniczenie do 60km/h postawili (jechałem 73km/h). Jak ktoś ma potrzebę przekraczania prędkości pod przedszkolem o 50km/h to niech sobie ją przekracza, ale niech się liczy z konsekwencjami ¯\
(ツ)_/¯
Może się Sebixy w swoich BMW zastanowią dwa razy jak wdepną w dechę przy wjeździe do miasta

#prawo #blachosmrodziarze
niochland - Co #!$%@?? O te "podwyżki" jest ból dupy na #motoryzacja i #samochody? 
...

źródło: comment_1641065279xyULMbqpIJweFkOZNE2OyU.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
PS kolejnym oznaką jest przeglądanie moich historycznych wpisów


@cwlmod: I tutaj kolejny raz się mylisz - nie musiałem przeglądać twoich starych wpisów bo te 2 dzwony po prostu pamiętam z gorących (tak samo jak i twoj nick). Sama fakturką się chwaliłeś na #programista15k i nawet tam ze mną wymieniłeś jakieś komentarze o rzekomej wyższości .Net nad Java. Szkoda tylko, że rynek weryfikuje te twoje marzenia i sytuacja jest
  • Odpowiedz
o nie umie bez wyzwisk niech sobie jeździ szybko ale bezpiecznie


@vieniasn: problem jest taki, że on właśnie jeździ wolno ale niebezpiecznie :D
A potrzeba mu będzie teraz maści na ból dupy bo za szybszą jazdę będzie mógł zapłacić całkiem spory mandat
  • Odpowiedz
@damw: Aha czyli nie dość ze marny z ciebie kierowca to jeszcze programista xD To tylko dopełnia twój obraz człowieka laika typu „nie znam sie, ale sie wypowiem” xD zaorany zostałeś wszedzie i jeszcze pyskujesz.

Idź laiku i powiedz rajdowcom, że sa beznadziejnymi kierowcami, bo ty jezdzisz 20km/h i jakos nigdy sie nie rozbiłes a oni cały czas z cos musza naprawiać w aucie xD

@vieniasn: Ja potrafię.
  • Odpowiedz
Aha czyli nie dość ze marny z ciebie kierowca to jeszcze programista xD


@cwlmod: kolejny raz próbujesz tutaj na podstawie szklanej kuli albo innego instytutu danych z dupy wmówić komuś (w tym przypadku mi) że mam takie a nie inne umiejętności lub predyspozycje intelektualne.
Używając argumentu typu:

to
damw - > Aha czyli nie dość ze marny z ciebie kierowca to jeszcze programista xD

@...

źródło: comment_16411269903SzYNcBDsPB5I8qrqISEaj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ciśniesz też sobie ale za wąski w uszach chyba jesteś, żeby to zauważyć


@damw: O kurde, myslalem ze juz bardziej sie nie pogrążysz. xD Jak widać czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie nieosiągalny szczyt

że mam takie a nie inne umiejętności lub predyspozycje
  • Odpowiedz