Wpis z mikrobloga

Co #!$%@?? O te "podwyżki" jest ból dupy na #motoryzacja i #samochody?
Ja yebie, ja myślałem, że to będzie 500 złotych za przekroczenie o 5 km/h, a to są normalne stawki co do których "#!$%@?" powinien się przyzwyczaić xD

Inb4 ale znaki som źle ułożone!!!! - to sobie wybierajcie takie samorządy czy inną władzę odpowiedzialną za drogi gminne i krajowe, które wam dobrze te znaki poustawiają ¯\(ツ)_/¯

Jeżdżę właściwie codziennie. Ostatni raz dostałem mandat 7 lat temu z mojej głupoty za to, że nie widziałem, że ograniczenie do 60km/h postawili (jechałem 73km/h). Jak ktoś ma potrzebę przekraczania prędkości pod przedszkolem o 50km/h to niech sobie ją przekracza, ale niech się liczy z konsekwencjami ¯\
(ツ)_/¯
Może się Sebixy w swoich BMW zastanowią dwa razy jak wdepną w dechę przy wjeździe do miasta

#prawo #blachosmrodziarze
niochland - Co #!$%@?? O te "podwyżki" jest ból dupy na #motoryzacja i #samochody? 
...

źródło: comment_1641065279xyULMbqpIJweFkOZNE2OyU.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@blackmilk: No nie twierdzę, że to są niskie kwoty, ale jak ktoś #!$%@? bo "liczy się ze swoim czasem", albo jeździ bez biletu, albo cokolwiek podobnego to niech liczy się z ewentualnymi konsekwencjami xD

Nie twierdzę, że jakby mandaty były po 100k i jedno przekroczenie o 50km/h powodowałoby zbankrutowanie 3/4 Polaków, to ludzie by prędkości nie przekraczali, ale i tak niektóre kwoty mandatów za przekroczenie prędkości były śmieszne.
  • Odpowiedz
Inb4 ale znaki som źle ułożone!!!! - to sobie wybierajcie takie samorządy czy inną władzę odpowiedzialną za drogi gminne i krajowe, które wam dobrze te znaki poustawiają ¯_(ツ)_/¯


@niochland: XD To powiedz politykom, żeby nie kradli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś ma potrzebę przekraczania prędkości pod przedszkolem


Możesz zgłoś się do lekarza, skoro wszędzie widzisz przedszkola
  • Odpowiedz
a teraz zapłacisz 800 albo nauczysz się jeździć jak człowiek cywilizowany


@vieniasn: No nie, teraz dostajesz 800 jak jedziesz jak człowiek cywilizowany xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackmilk: no niby sa #!$%@?, ale patrząc z drugiej strony - kto #!$%@? po miescie 80-90? Ale te co sa mogły by być stosowane w miescie, a poza mogły by być troszke niższe. Ja poza zabudowanym staram sie i tak jeździć max koło 110, no 120 max.

Ps. Ostatni mandat za prędkośc mój to 97/50 prawie na wyjeździe ze wsi. Ale to było 10 lat temu ¯\_(ツ)_/¯ od tego momentu
  • Odpowiedz
@niochland Tak szczerze, to jestem rozczarowany- tyle się trąbiło o "drakońskich karach", że myślałem, że nagle za zwyczajowe 10 ponad limit nagle tysiąc złotych będzie, a za +40 dziesięć tysięcy a tu wcale wysokich mandatów nie ma, zamiast być śmiesznie niskie są nisko-normalne
  • Odpowiedz
kto #!$%@? po miescie 80-90?


@kavior: No, ja na przykład + tysiące innych kierowców. Miasto to nie tylko wąska uliczka przy przedszkolu tylko szerokie aleje z limitami po 70-80km/h.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cwlmod: no wiem, ale chodziło mi o to, ze jesli #!$%@? 90km/h w mieście na 50, no to sorry bardzo, ale jestes sam sobie winien (a raczej ten, kto #!$%@?). I nie powinien wtedy mieć do nikogo pretensji, ze tak sie stalo i go zlapali. Jazda z prędkością prawie 2x wieksza w zabudowanym terenie to jest oznaka głupoty, i tyle

//Edit: w miescie chodziło mi ogólnie o maks prędkość 50km/h
  • Odpowiedz
@kavior: Miasto to też rząd domków przy drodze krajowej + szeroka jezdnia + rów + 20 metrów trawniczka + brak ludzi przez większość dnia i całą noc + brak większego ruchu na drodze ¯\_(ツ)_/¯

Niestety przy obecnym stanie oznakowania i zasad ustawiania limitów, te kary nie mają żadnego sensu. Można jechać szybko i nie trzebać być #!$%@? siedzacym ludziom na dupie, hamującym przed maską itd. Niestety tych ludzi nikt nigdy
  • Odpowiedz