Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dlaczego peugeot 307 w dieslu 2.0 jest często gęsto tańszy o jakieś 30% od tego samego modelu z tego samego rocznika ale w benzynie?

Mam niby git ofertę na takiego peugota w dieslu z 2003 za 4k. Cena trochę niska ale widzę po zdjęciach w jednym miejscu, że go ruda #!$%@? więc w sumie wiem czemu taka cena.

Kurła, dlaczego ja mam taki problem z kupnem jakiegoś samochodu, tak siedzę od paru dni nad tymi ogłoszeniami, daje do obserwujących zamiast od razu zadzwonić, a na drugi dzień tej oferty nie ma. Nie wiem czy to jakiś podświadomy lęk czy o #!$%@? chodzi

W ogóle istnieje coś takiego jak dobry komis samochodowy? Warto się sugerować np. opiniami w google i pójść do jakiegoś komisu?

#samochody
  • 5
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst Bo diesle w tym modelu to badziewie, kup to się przekonasz XD Na grupie co chwilę jakiś brak mocy, jakiś problem z odpalaniem, kopcenie, nagle z dupy wysokie spalanie i tak dalej. Jednak zdarza się że niektórzy chwalą. A benzyna, zwlaszcza 2.0 bo 1.6 pali tyle samo a gorzej jedzie, jest jednak lepsza w tym modelu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anty_Chryst: 2.0 HDi 90KM to bardzo dobry i prosty silnik. Nie ma się czego bać.
Jeśli chodzi o benzyne mam 307 w HB z gazem. Spalanie 8-10l. Silnik 1.6. jeśli chodzi to ta budę to dość żwawo się odpycha. Oczywiście 2.0 pb lepiej.
  • Odpowiedz