Wpis z mikrobloga

Pillars of Eternity 2 już chyba nie jest takie spoko jak pierwsza część nie?


@Krs90: Zdecydowanie bardziej podobała mi się pierwsza część. Gameplay i ogólnie konstrukcja gry, zostały mocno usprawnione w PoE 2, ale świat i piracki klimat wiele niszczą. Można pograć, nadal to bardzo dobra gra, w której mam sporo nabitych godzin, ale do PoE 1 nie ma nawet startu
@Exenex: @Koci_pyszczek: @RapowyKondom: Pykam właśnie w tego POE2, niby jest spoko, mechaniki poprawione, działa lepiej, ale no.. jednak te pirackie klimaty muszą komuś po prostu spasować.
Jakim cudem można tam uzbierać 150k na jakiś lepszy statek? W ogóle bitwy morskie są nie dla mnie i od razu abordaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krs90: Całkiem nieźle idzie zarabianie kasy z tego co pamiętam, choć dawno nie grałam. Ale też ten element był średnio dla mnie, więc mocno go olewałam
@Krs90: Mi się bardzo podobało, jedynie fabularnie czasem słabsza część, zakończenie niesatysfakcjonujące. Klimat mimo wszystko zależy od gustu, mi tych egzotycznych wysp brakowało w jedynce, a jednak były odniesienia do krain, które tak wyglądały.
@Krs90: Poe2 ma lukę w logice, z jednej strony gra zachęca a wręcz zmusza do eksploracji świata z drugiej ma fabułę, niczym w Wiedźminie 3, która stara się wywierać presję, na jak najszybsze rozwiązanie zagadki.

Ale mechanicznie jest super (poza walkami morskimi), nadal fajne i klimatyczne podziemia, grało się spoko.