Wpis z mikrobloga

@Eoon: A to ciekawe że kiedyś zmuszano ludzi żeby wpychanie członka do odbytu uznawano za chorobe. Ja jestem przekonany że to wynika z naturalnych odczuć. Ale dzięki za info.
  • 57
@Handyman Nie, nie wynikalo to z naturalnych odczuć. Poczytaj, jesli kiedys były naciski w jakiejś sprawie to w tej, by przeforsowac homoseksualizm jako chorobę, co potem z reszta zostalo odwolane dosyc zgodnie ¯_(ツ)_/¯ Homoseksualizm to nie wpychanie sobie czlonkow do odbytu, mylisz to chyba z tym co robiles z tatą. Pomysl, że pewnie wiekszosc par hetero probowalo albo chcialo sprobowac seksu analnego, chorzy ludzie co nie ( ͡º ͜ʖ͡
@Eoon: Nie rozumiem tych osobistych uwag ale wiem że stosuje się je wtedu kiedy brakuje merytorycznych dowodód. Ps co do wpychania członka do odbytu w parach hetero to też choroba. No jakoś nie przychodzi mi do głowy żeby czerpać przyjemność z ssania członka lub wpychania go w resztki kału. Wybacz ale to nie może być fascynujàce.
@Handyman nawet seks oralny? Uuu, to twoja pani musi być zafascynowana twoim współżyciem. Jesteś pełen pomysłów i namiętności - tylko na misjonarza! Ani odrobiny przyjemności! Bóg się złości gdy kobieta dostaje orgazmu!!1
@prosiaczek: A ty nie masz własnego życia sexualnego że interesujesz się życiem innych. Lubisz podglądać? Onanizujesz się wtedy? Nie próbowałeś anala to przecież taki ubogacenie nudnego życia?