Wpis z mikrobloga

#infrasound <--- zapraszam do obserwowania mojego tagu z różną muzyką elektroniczną, usłyszaną gdzieś przeze mnie przypadkiem, lub też wyszperaną. Pod tagiem umieszczam kawałki wg mnie warte odsłuchu, mające to "coś" w sobie, lub po prostu mi się podobające, którymi chcę się podzielić na mirko. #mirkoelektronika #muzyka #sylwesterzwykopem

@soplowy @stefekburczymuha @czarodzieju @Krukwbieli @WenerycznaPrzygodaa @norivtoset @glownights @fadeimageone @unfolding @chuda_twarz @RitmoXL W tym wpisie postanowiłem złożyć Wam życzenia, bo wg mnie każdy z Was kojarzy ten wałek - tu nieco inne wydanie, może zbyt wprost z radia dESKA kity na czasie, ale nawet mnie buja w chu... no tego, się znaczy całkiem nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie, nie piłem. Kapeczkę. Troszku.
Samych najlepszych odkryć muzycznych, molestowania replay do porzygu, niech Was Wasze ulubione wałki napędzają każdego dnia do nowych rzeczy z uśmiechem na pysku, dużo sukcesów w życiu osobistym oraz zdrowia. No i pieniendze dużo.

W&W X Martin Jensen - Greece 2021
Infrass - #infrasound <--- zapraszam do obserwowania mojego tagu z różną muzyką elekt...
  • 15
@Infrass: oo, fajnie :) daj mi jakieś namiary na siebie (np. na PW) bo próbowałem się już z tobą jakiś czas temu skontaktować kilka razy nawet i nie dostałem żadnej odpowiedzi, a można by i też znów zrobić jakieś nowe kolaboracje przy okazji ;)