Wpis z mikrobloga

Ostatni dzień roku i jeszcze dziś udało mi się ukończyć Guardians Of The Galaxy i…. TO JEST NAJWIĘKSZE ODKRYCIE OD LAT.

Przed premierą nic o tej grze nie słyszałem, nie oglądałem żadnego filmu ani nie czytałem komiksu, postacie były mi zupełnie obce i przyznam szczerze ze bałem się zaczynać te grę. Zupełnie niepotrzebnie!

Gra przede wszystkim nie nudzi, od początku do końca grałem z uśmiechem na twarzy i czekałem co dalej czeka Strażników. Humor, który jest obecny w tej grze nie raz sprawił ze siedziałem i się śmiałem z tego co dzieje się na ekranie (Rocket to jest przekozak). Walka może nie jest jakaś bardzo wymagająca ale wyglada całkiem spektakularnie i o to chodzi w grze akcji . Fabuła to nie jest nic wielkiego, bo o co może chodzić w grze z superbohaterami? O uratowanie świata. Wszystko jest tak ładnie ubrane świetnymi postaciami i dialogami ze ten banalny motyw mimo wszystko spisuje się świetnie.

Oprawa graficzna na PS5 prezentuje sie ślicznie, mimo tego ze grałem na trybie wydajności a nie jakości. Prócz oprawy na ukłony zasługuje ścieżka dźwiękowa bo jest sporo rockowych hitow, ale i same utwory autorskie w grze są świetne (kilka z nich wyładowało nawet na playliscie na spotify :D).

Jedyne co mnie trochę zawiodło to przeciwnicy, bo w zasadzie większość z nich działa tak samo, tylko w innym skinie. No i bossów było tez mało, a szkoda bo właśnie na bossach można było nadrobić trochę te klony w zwykłych mobkach.

Generalnie jeden z lepszych tytułów w które grałem w tym roku , daje mocne 9/10 za całokształt.


Tymczasem Szczęśliwego Nowego Roku Mireczki i Mirabelki :)
#ps5 #gry #guardiansofthegalaxy #konsole #ps4
Pobierz M.....s - Ostatni dzień roku i jeszcze dziś udało mi się ukończyć Guardians Of The Ga...
źródło: comment_1640960304U5rKmdQ6KxsD0xOwjXKCMo.jpg
  • 4