Wpis z mikrobloga

Tez macie tak ze im wiecej gierek macie na konsole tym bardziej nie wiecie w co grac i w efekcie nie gracie wcale?Mam juz tak od jakiegos czasu. Mam cala kupke gier na xboxa w tym rdr2, cp, wiesiek3 i nie wiem w co grac przez co nie gram wcale, tylko wole ogladac seriale.. Czekam na patche do w3 i cp2077 dla next genow. Moze to tez przez to ze czekam na gry typowo pod next geny aby zobaczyc moc series x - np stalker 2 a moze juz wyroslem z grania ??? (,) macie cos podobnego ? #gry #konsole #xboxseriesx #gaming #xbox #ps4 #kryzys #graniewgry #playstation4
needer - Tez macie tak ze im wiecej gierek macie na konsole tym bardziej nie wiecie w...

źródło: comment_1640945087XLrMv8Gf2V3iDkonw1uMKZ.jpg

Pobierz
  • 32
@needer kupka wstydu, kto nazywa się graczem i nie ma swojej niech pierwszy rzuci kamieniem. Dzisiejsze gry szczególnie AAA ciągną się w nieskończoność. Sama decyzja o rozpoczęciu jakiejś to jest świadome wejście w kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Często jest tak, że przegrywam sam moment zaczęcia już w głowie albo po kilku godzinach od rozpoczęcia właśnie przez świadomość, że to będzie się dłużyc. Dlatego game pass mnie wyciągnął z poszerzania swojej kupki wstydu i
@needer: też tak mam, i do tego czasami kac po świetnej grze po której reszta jest co najwyżej dobra. Dlatego najlepiej zaczynać 1 fabule i grać aż ukończysz albo odrzucic ja całkowicie. Robiąc przerwy na multiplayer
@WirtualView: oj pamietam po rdr2 tak mialem.. Kupilem jeszcze raz na xboxa i napewno przejde kiedys jeszcze raz razem z pobocznymi bo ta gra jest tego warta, zadna inna gra nie jest wedlug mnie tak dopracowana w kazdym detalu jak rdr2
@virusriddle: tez troche problem lezy w pracy, pracuje fizycznie po 8-9 h a pozniej lece jeszcze na trening na silke, przygotować zarcie ugotowac i inne obowiazki i tak wychodzi ze w tygodniu tez czasu za bardzo na granie nie ma ( sa priorytety wiadomo trening, gotowanie, czy nawet drzemka jakas) jedynie weekendy, święta itp
@virusriddle: cos w tym jest.. ;) codziennie pobudka 4:30 wiec spac tez sie chce polozyc zawsze jak najwczesniej jak sie wyrobie ze wszystkim a nieraz jest tez to po 24 .. Jak o 22 pojde w kime to swieto