Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: @red7000: tak, zwłaszcza że na komisjach eksperci wypowiadają się, że oznakowania, ich ilość są często mylące, wprowadzają w błąd, nie są odpowiednio zadbane. Tylko rządzący to zlewają, tak samo było przy wprowadzaniu pierwszeństwa pieszych, audyt przejść wykazał, że większość jest źle zrobiona i uniemożliwiają kierowcy zobaczenie pieszego, odpowiednią reakcję, w nocy nie widać oznakowania ani tym bardziej kogoś kto wchodzi, a wiele z tych przejść jest bez
  • Odpowiedz
@MatPL1122 Tak, tak, a teraz włącz Stop Chama, pomnóż średnia liczbę filmików przez ilość odcinków.

ZDECYDOWANA większość Polaków przekracza prędkość w mieście i powoduje przez to wypadki. Blędy w oznakowaniu to znikomy problemy. Jesteśmy w TOP 3 zgonów na drodze w UE. Nie przez znaki. Przez dzbanów.
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich:

PIS jest spoko i jego dzialania tez


Nie traktuje, po prostu wiem, że gdyby nie kasa to by tego nie ruszyli. Ale ja obstawiam, że średnio to podziała bo polacy ogólnie nie myślą o konsekwencjach, uważam że solidna infrastruktura by rozładowała problem bardziej, mówię o wypadkach poza miastami, na jednopasmówkach gdzie łatwo o incydenty, jak jeździłem po zachodzie to widać że to daje dużo bo nikomu się po prostu
  • Odpowiedz