Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: nie zapominajmy o gigantycznych mandatach (i późniejszym powiązaniu z oc), które przy obecnych zarobkach policjantów sprawią, że wrócą z przytupem czasy dawania w łape
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GratisLPG: Jak by nie patrzeć z tego po prostu się wycofujesz i tyle. Podwyżek i efektów polskiego bajzlu nie naprawisz tak łatwo. No i ten "Covidowy terroryzm" choć irytujący jest znacznie mniej dotkliwy niż to co jest u nas.
  • Odpowiedz
@MatPL1122:

nie zapominajmy o gigantycznych mandatach (i późniejszym powiązaniu z oc), które przy obecnych zarobkach policjantów sprawią, że wrócą z przytupem czasy dawania w łape


tak tak, branie w łapę w czasach gdzie każdy ma telefon z kamerą xD 15 lat temu pewnie tak, dzisiaj nie. Spróbuj zaproponować łapówkę bagiecie to się przekonasz.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: ja kupiłem pierwszy raz fajerwerki od wielu lat. Mam obawy, że w przyszłym roku może mnie już nie być stać na taki luksus, jak przyjdzie zapłacić za gaz i prąd...
  • Odpowiedz
@Wolollolollo: Za mowę nienawiści w internecie też się biorą i wynikające z tego konsekwencje. Jednak to dobrze, bo zawsze trzeba przestrzegać prawa. Takie podejście mi się podoba. Ludzie będą srać z bólu i mówić "It's fine"
  • Odpowiedz
@Wolollolollo: @red7000: nie zapomnijcie, że żyjemy w naszej kochanej polsce, gdzie chociażby po zakończonym remoncie znaki ograniczenia prędkości potrafią wisieć kolejny miesiąc. Myślicie, że nasza policja nie wykorzystuje takich miejsc?
Obawiam się, że teraz to jeszcze może się nasilić.
  • Odpowiedz