Wpis z mikrobloga

@LuxEtClamabunt: nie, nie dałam napiwku, przyjął kurs i obciążyło mi kartę w aplikacji, czemu niby miałam płacić dodatkowo?


@LilyOfTheValley: no nie wiem, choćby z czystej przyzwoitości, dlatego, że przyjechał do ciebie 15 km za które nikt mu nie zapłacił, stracił na to dużo czasu i przez twój kurs chłop przez godzinę pracował za 5zł? Ale widzę ty masz podejście, że dostawca czy kierowca to dla ciebie śmieć który ma ci
Ale widzę ty masz podejście, że dostawca czy kierowca to dla ciebie śmieć który ma ci służyć.


@LuxEtClamabunt: nie, nie mam takiego podejścia, ale człowiek przyjął kurs i wiedział ile za niego dostanie, więc moim zdaniem nie jest poszkodowany. Warunki były jasne.
przyjął kurs i wiedział ile za niego dostanie


@LilyOfTheValley: no właśnie nie wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) przed przyjęciem nie widzisz ani ile km zrobisz ani ile zarobisz.

Wiesz, to oczywiście w pełni twoja dobra wola ale mnie by sumienie gryzło, że ktoś dla mnie musiał pracować za prawie darmo, to takie trochę traktowanie innej osoby jak śmiecia, pokazując, że według ciebie jego czas jest nic nie