Wpis z mikrobloga

Opieranie głowy o szybę tego #!$%@? - trzęsienie ziemi o skali 6.0 Richtera


@RobieZdrowaZupke: to to są masujące wibracje w porównaniu z tym co się #!$%@?ło w ikarusach do niedawna jeżdżących po katowicach
  • Odpowiedz
  • 0
@metaxy oczywiscie ze tak. Dlatego trzeba minimalizować takie dotykania brudów zwłaszcza bezpośrednio ze skórą.

Zdarza się czasem zobaczyć na mieście jak matki pozwalają swoim kaszojadom dotykać szyb ustami, autentycznie rzygać się chce.
  • Odpowiedz
to to są masujące wibracje w porównaniu z tym co się #!$%@?ło w ikarusach do niedawna jeżdżących po katowicach


@pieczk: w większości to problem serwisu, zawieszenia, zawieszenia silnika i regulacji silnika - nie jest tajemnicą, że im niższe obroty na biegu jałowym, zwłaszcza w ruchu miejskim tym mniejsze zużycie paliwa
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Stare pojazdy nie znaczy ze sa gorsze.Maja lepsze fotele.W nowszych autokarach fotele sa profilowane co powoduje bol plecow i zmeczenie.Jedyny plus ze sa regulowane podnozki.Gdybym mial jechac jeszcze raz do Paryza to wlasnie wybralbym kaczke
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czasem nawet widać na szybie łój z włosów osoby która się wcześniej tak właśnie opierała. Bleee.

@oslet: czasem jak utłuściłem szybę włosami (gimbaza/licbaza, teraz rzadziej jeżdżę autobusami, tzn częściej się myję) to rozmazywałem trochę swój łój rękawem z poczucia winy
  • Odpowiedz
@Morenk4: haha, psmiętam, jak raz jechałam autobusem, i jakaś kobita wyjęła gówniaka z wózka i posadziła sobie na kolanach, żeby mały gnom sobie pooglądał świat przez szybę i on tak przystawiał twarz do tej szyby, a ona pilnowała, żeby nie za blisko, ale raz zatrzęsło mocniej to wyrąbał w okno centralnie ryjem i skończyło się wyglądanie przez okno XD
  • Odpowiedz