Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Haramb3: przybij piątkę! Poza pierwszym miesiącem pandemii jeździłam do pracy zbiorkomem i nic nie złapałam, dla odmiany mój brat już dwa razy miał to dziadostwo, a u niego regularnie są testy w pracy, a wszędzie jeździ tylko samochodem O.o
@crazykokos chyba wpiszę to sobie do CV
  • Odpowiedz
@crazykokos: to ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze nie zaszczepiony, latam po barach, pracuję jako kurier i nic. Co najlepsze, moja pracuje w szpitalu jako pielęgniarka i przechodziła covida, a ja nic ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@crazykokos: ja tam czekam aż pracodawca mnie poinformuje, że aby dalej pracować musze być zaszczepiony, wtedy niech szykują wypowiedzonko ( ͡º ͜ʖ͡º)


@x6666: szacunek kolego ja sie zwolnilem z innego powodu ale przebąkiwali o sanitaryzmie i mi troche szkoda że nie miałem okazji się postawić, wiem że nikogo to bie obchodzi i to nie mądre ale fajnie to musi być (mając stabilna sytuacje
  • Odpowiedz
@x6666: Chyba nie do końca jesteś świadomy jak wydymał cie kolejny raz rząd. Przerzucą odpowiedzialność na pracodawce ale z zastrzeżeniem że jeżeli nie zastosuje się do tych wytycznych to w razie zakażeń posadzą cały zakład na kwarantanne. Żadne duży zakład nie pozwoli sobie na ryzyko przestoju i gigantycznych strat. A ty się będziesz prężyć ()
  • Odpowiedz