Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: właśnie najbardziej się tego miui boję, aczkolwiek jak tak myślę to ciężko znaleźć coś dobrego, bo nowe systemy w op też nie są już takie jak wcześniej. Samsung'a po prostu nie chce. A Pixel moim zdaniem to niestety nie wypał trochę :/.
@PurpleHaze: @Nolej: Dlaczego uważacie że MIUI jest takie fatalne? OneUI od Samsunga lepsze? Do tej pory mialem czyste lub prawie czyste Androidy (Nexus, Pixel, Oneplus) i powoli się szykuję na przesiadkę.
@sadhas: nakladka jest super, moim zdaniem bardziej intuicyjna niz oneUI 4 od samsunga (od 2 miechoe mam s21).
Problemem jest chinskie wykonanie, pelne bugow, niedociagniec i olewanie globalnej (czyli miedzynarodowej) wersji. Sporo niedorobek jest poprawianych w chinskim romie prawie natychmiast, wychodza hot fixy, widac ze ktos nad tym czuwa. Poprawki do romow globalnych sa dosc rzadko, czesto przerwy trwaja 2-3 miesiace bez updatu. A jak juz wychodzi, to pojawiaja sie z
@PurpleHaze: dzieki za opinie. Cos takiego to jak dla mnie deal breaker, od telefonu oczekuje stabilnosci. Szkoda, bo ten xiaomi 12 zapowiada sie niezle. Tak to w zasadzie zostaje do wyboru wyłącznie Samsung, ewentualnie Oneplus (choc tu tez mam pewnie obawy co bedzie dalej z softem)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nullek: Jak będzie biorę xiaomi 12 bo w końcu 6,2 cala, a jak pomyślę ze teraz 5 calowy dobrze w ręce siedzi to co będzie z tą patelnią. Miui na moim Redmi 4X żadnych problemów a to 11 nie wydaje mi się by 12 albo już 13 były takie złe. One plusy (i oppo) oraz realme odpadają jakoś mi nie podchodzą designem, ui i ogólnie z opinii. Pozostaje tylko Samsung. Jakby