Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun:

Po 1 Wyżej pisałem że faceci też zdradzają.
Po 2 nie powiedziałem że jak facet zdradzi to biedny chłopak każda zdradza jest zła.
Po 3 Wy to tylko wyzywać umiecie co frustracja osiąga poziom zenitu ?
Po 4 Będę pisał bo mam w dupie ten p0lkowy kraj i nic mi nie zrobicie <3
Po 5 Wy głównie wybieracie sobie debili a potem płaczecie i gadacie gdzie ci Prawdziwi Faceci.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Nie mam tylko twoja frustracja jest objawem tego że nie osiągasz zamierzonych celów a skoro ich nie osiągasz to znaczy że ja wypełniłem swoje zadanie co przekłada się na moje zadowolenie ( no tak dla p0lek wszystko co nie po ich myśli to problem psychiczny osoby o przeciwnym zdaniu)

No tak w dupie byłem g---o widziałem jaśnie p0lko jasnowidzko i znasz mój życiorys lepiej niż ja.

Dorosłem i niech mnie wszystkie moce Jezusa Allaha Buddy i inne bronią przed wejściem z p0lką w jakomś relację. Już w meksykańskim więzieniu mają lżej niż z wami. Jak ja się cieszę że za niedługo nie będę musiał widzieć żadnej z was i cytując polskiego wieszcza
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: No tak p0lka tylko wyzywać umie. To może powiem twoim językiem abyś zrozumiała:

" Cóż pewnie ty byś dostała nagrodę idioty ale jesteś taką idiotką że nawet 1 miejsca nie zajmiesz bo taka z ciebie idiotka"

Mam rację nie popieram zdrady ale skoro wy p0lki nie robicie nic aby zaradzić temu i nie wiązać się z takimi facetami którzy zdradzają to brniecie w to jak ćma do światła. Zamiast
  • Odpowiedz
No tak, zapomniałam ze przecież większość mężów to wzory cnot wszelakich i nie bzykają innych XD zasrane p0lki!!!


@girlsjustwannahavefun: Uwielbiam logikę kobiet. Będę k---a bo kiedyś gdzieś jakiś facet też coś zrobił. Po 1 faceci nie klepią się po plecach i nie popierają zdrad w swoim gronie, kumple za coś takiego się opieprzaja i moralizuja wzajemnie 2 Faceci nie piszą artykułów i książek o tym jak to fajnie zdradzać 3
  • Odpowiedz
  • 1
@girlsjustwannahavefun

No tak tyko skutki uboczne itd to są FAKTY które są NIEZAPRZECZALNE tzn widsc je w badaniu lekarskim, czy na PierwsY rzut oka.

No i? Przecież gdyby była większa grupa podczas badań klinicznych, to wtedy zostały by poznane.

Seksualność natomiast i jej badanie opiera się na tym co dana osoba
  • Odpowiedz
szybko zerknęłam - liczba badanych 1080 osób. Badanie o kant d--y potłuc.


@Fidel1: hur dur, dopóki nie zrobimy badania na całej populacji Polski to nie można wysnuć ŻADNYCH wniosków.
Tak samo jest z wyborami, pytają wszystkich ludzi na kogo głosowali żeby zrobić prognozę kto wygra

Że też chce ci się dyskutować z takimi imbecylami xD
  • Odpowiedz
a No tak, zapomniałam ze przecież większość mężów to wzory cnot wszelakich i nie bzykają innych XD zasrane p0lki!!!


@girlsjustwannahavefun: bronisz kur$%#wa?( ͡° ͜ʖ ͡°)
ogólnie z tym powinno się walczyć, bez względu czy puszczać się chce facet, czy facetka.

twój przejaw obrony skrajnie samolubnych zachowań kobiet, świadczy tylko o tym że jesteś ofiarą syndromu Piotrusia Pana. Może czas dorosnąć? Wiesz, dorośli ponoszą konsekwencje swoich decyzji. Mianowicie, jak się jest w związku, to się nie bzyka innych (samic/samców) no
  • Odpowiedz