Wpis z mikrobloga

@t0mI84 mi zawsze podobał się taki gangster ( ͡º ͜ʖ͡º), zrobił sporo rekordów, a na kanale producenta można znaleźć wskazówki, jak przygotować go na tor. Ten pakiet aerodynamiczny generuje ponad 1000kg docisku. Masz zamiar może filmować przejazd i wrzucić go gdzieś? Chętnie bym zobaczył. A jeśli chcesz rzucić okiem na jakiś ciekawy przejazd na Poznaniu to polecam kanał lolbmw, konkretny gość, który śmiga swoją białą po
p.....r - @t0mI84 mi zawsze podobał się taki gangster ( ͡º ͜ʖ͡º), zrobił sporo rekord...

źródło: comment_1640883956CYJtJSxRYMorasPiGc5KmV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@t0mI84: bardzo śliczne marzenia trzeba spełniać jak będziesz kiedyś na podhalu to napisz to mnie karniesz haha pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@t0mI84: czytałem jakiś twój poprzedni post i się zastanawiam, jak opylasz te sprzęty ze zwrotów konsumeckich ( ͜͡ʖ ͡€) also jak się znajduje upadłe magazyny z towarem w europie xD
  • Odpowiedz
@t0mI84: najfajniejsze auto od kilku lat da sie nawet jako daily z tego korzystać, pamiętaj tylko o piljnowaniu temperatu oleju, częste wymiany, poprawić troche hamulce i chłodzenie skrzyni
  • Odpowiedz
@t0mI84: nie polecam smog #!$%@? ludzie szczegolnie górale ale zima #!$%@? są piekne szczególnie jakies ciemne drogi przy zakopanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz