Wpis z mikrobloga

@niewiempoco: jakiś link na YT?


@mesjasz22: Nie znam się na #tvpis ale może jest u nich gdzieś na vod. To dzisiejszy poranny program z "prosiakiem", zaraz po rachoniu.

Bosak świetnie wypadł i jest dosłownie erudytą w porównaniu z resztą gości. Na końcu jednak został trochę zakrzyczany i zjedzony zwykłym "ale trzeba się szczepić i #!$%@?, nie ma co wnikać, ostatnia prosta elo!". Prosiak mu nie pomógł.
  • Odpowiedz
bosak to jest wygadany jak morawiecki i tylko tyle. Czlowiek co wieku 40 lat dorobia sie tylko dizeki byciu poslem no litosci - to jest ta klasa politczyna


@jaskins: Nie twierdze że nie. Ta strona polityczna nie jest mi bliska, a nawet bardzo daleka i daleko mi do działaczy tej partii.

Jednak w obecnej sytuacji Bosak zjawił się niczym siewca oświecenia, opanowania i klarowności przekazu, wydaje się że do adwersarzy
  • Odpowiedz
Dawno nie widziałem w TV kogoś kto tak sprawnie i zwięźle by się wypowiada o pandemii jak Bosak. Zastrzelcie mnie. Jestem szurem. Kupie płytę z rapem anty 5G Sochy.


@niewiempoco: Można nie lubić konfederacji, ale w studiu zazwyczaj Bosak(którego nie lubię), Dziambor(którego najbardziej z konfy lubię) czy Mentzem wypadają świetnie. Ale to przez porównanie z innymi, gdzie wydaje się, by wejść do polityki trzeba mieć jakieś upośledzenie. I może to
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Głosowanie na konfe to błąd, oni są koniami trojańskimi. Ładnie mówią w tv obnażają słabości pis a jak przychodzi co do czego w kluczowych kwestiach dla pis są po ich stronie, reszta jest dla publiczki i jak widać metoda działa
  • Odpowiedz
@niewiempoco: nie daj się nabrać na tą wolnościową gadkę bo ten zamordysta najchętniej by zamykał w więzieniu za abrocje i zakazał bycia sędzią niechrześcijaninem.
Nie mówiąc już o zaprzeczeniu kilkusetletnim teoriom naukowym
  • Odpowiedz