Wpis z mikrobloga

Kulesza barwo #!$%@?, zamiast trzymać go do końca umowy żeby nie mógł znaleźć pracy i narobić mu smrodu koło dupy żeby miał problemy ze znalezieniem nowej pracy to pozwolił mu odjeść no super zagranie.
#mecz
  • 18
@Kaker: Tak i płacić mu za nic nie robienie + znaleźć kogoś na jego miejsce i jemu też płacić, bo z niewolnika nie ma pracownika....
Dużo lepszym i rozsądniejszym zagraniem jest rozwiązanie umowy z winy/woli strony Sousy i wyciągnięcie od niego odszkodowania.. Bo chyba gdzieś przeczytałem, że ostatecznie Sousa jakąś kare zapłaci...
No ale zawistność typowego polaczka przysłania rozsądne myślenie..
@ZagubionyPodroznik właśnie #!$%@? ciebie przytłacza myślenie, zobacz Sobie ile wyniesie kara a Ile miesięcznie zarabiał, jak nie masz wiedzy w tym temacie to zamknij mordę bo sam się wykazales typowym polactwem nie zagłębiając się w temat.
@Kaker: Zszarganą opinie przez kogo? #!$%@? Borka przy basenie nagrywającego filmik telefonem? Jedyny Ćwikała trochę zamieszania narobił, ale nie oszukujmy się nikogo w Europie nie obchodzi to co się dzieje u nas, żadna zagraniczna prasa o tym się nie rozpisuje. Za miesiąc nikt poza Polakami o tym nie będzie pamiętał.
A jak nie Flamengo to inny klub by go wziął później, a on w tym samym czasie dostał by trochę siana
@crv0: Z niewolnika nie ma pracownika. Myślisz z obrażonym Sousą, któremu zablokowaliśmy odejście i całe polskie piłkarskie środowisko po nim ciśnie mielibyśmy jakieś szanse na awans w barażach? Bo mi się wydaje, że z każdym innym trenerem mielibyśmy większe.
@Kaker: Jakieś konkrety? Linki? I ciekawe ile z tego będzie pamiętać za tydzień
@ZagubionyPodroznik mogliśmy mu zrobić pod górkę i zamiast wykorzystać okazję i sprawić by miał kał na swojej #!$%@? dupie to daliśmy mu wygrać. Wrogów trzeba niszczyć a nie iść z nimi na rękę, powinniśmy zrobić wszystko żeby już nigdy nikt go nie zatrudnił.
@Kaker: Ale co Ty myślisz, że Kulasza był w stanie go tak dojechać, że ten skonczyłby jako bezdomny proszący o jedzenie i nie mając szans znaleźć pracy?? Gosciu w jakim Ty świecie żyjesz, poczytaj w jakich okolicznościach rozstawał się z poprzednimi klubami, choćby Bordoaux - a jak widzisz i tak znalazł się Boniek, który go zatrudnił i dał mu prestiżową imprezę.
Ja kończę dyskusje z Tobą, bo to nie ma sensu
@ZagubionyPodroznik jeśli myślisz, że chodziło mi o to , że zostanie żulem to bardzo dobrze, że kończysz dyskusję bo #!$%@? twoja zdolność logicznego myslenia jest tak żenująco niska, że nie miałbym ochoty z tobą więcej rozmawiać. Bujaj się.