Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem #!$%@? pisze sobie z różową normalnie na Tinderze/Badoo potem podaje instgrama pisze tam odczytuje i nie odpisuje xD serio one są jakieś #!$%@? czy dostają tyle wiadomości?

Najlepsze jest to, że średnio mi się podobała + ma nadwagę ale dałem jej lajka, bo mieszkała blisko mnie.

Chyba wiem w czym problem w tym, że nie mam zdjęć na instagramie i przez to dostaje kosza ale #!$%@? różowa 23 lata i przez głupiego Instagrama takie coś… nie wierze.

W ogóle mam koleżanki 17 letnie w #!$%@? ładniejsze od tych grubasek i maja mniejsze wymagania bo nie maja Tindera.

Nawet grubaski już celują w Chadach its over…

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #zwiazki #p0lka #hipergamia #blackpill
  • 26
@Onaaa20 go trochę bardziej skomplikowane niż ci się zdaje.

Chodzi o to że tryhard u kobiet nie istnieje.

Wyobraź sobie siłownię na którą możesz pójść raz do roku na pół h i będzie czynna a po wyjściu będziesz wyglądał jak młody bóg fajnie nie? Tak mają kobiety.

Mężczyzna musi tryhardowac, utrzymywać regularnie kontakt, wymyślać ciekawe tematy i się spuszczać natomiast ona może się nie odzywać przez miesiąc bo się jej nie chce
@Onaaa20
@myk-myk-myk

Tu nie chodzi o dowartościowywanie się. Do laski 4/10 pisze średnio 2 facetów na tydzień + 2 zagraniczniakow mówiąc o tym jaka jest piękna. Musiałbyś się dowartościowywać jakbyś tak często słyszał komplementy?

Tinder to sklep z mięsem. Dla mężczyzn ceny produktów są mega wysokie dla kobiet wszystko jest tanie.

Głodni mężczyźni jedzą to na co ich stać i nawet jak mięso jest #!$%@? będą je zachwalać albo szukać pozytywnych aspektów
@myk-myk-myk ja lubię ten dreszczyk emocji jak raz na pół roku w końcu poznaje jakąś dziewczynę co myślę że ma coś w głowie rozmowa ciągnie się idealnie, dużo żartów te same poczucie humoru odpisuje i zadaje pytania, używa zdań złożonych i po dwóch tygodniach pisania przestaje odpisywać albo zaczyna mieć #!$%@? a potem widze relacje na ig zdjęcie piwa z knajpy i oznaczony jakiś chad co dopiero go poznała godzinę temu na
@myk-myk-myk daje mi to moc. Nie myślę o tym jako o porazce tylko bardziej "skoro tamta była zainteresowana to znaczy że inna też będzie". Dodatkowo 2 tygodnie wierzę w to że są dziewczyny z którymi można normalnie pogadać i się dogadać i przestaje traktować kobiety jak zlewki na spermę dla murzynow i Turków.