Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: W mieście jak ktoś idzie w stronę pasów, to spodziewam się ze może na nie wejść.
Jak chodzi o samobójców czy rowerzystów nie znających przepisów, to wypadki są z ich winy więc nie obchodzi mnie to. Jeden mi nawet zafundował nowy zderzak i w sumie dobrze bo stary miał dużo odprysków.
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: jak jedziesz pomału a nie "szybko ale bezpiecznie" oraz masz wideo rejestrator to jak najbardziej możesz to udowodnić. Podobnie to działa jak ktoś jedzie rowerem albo motocyklem miedzy samochodami i np urwie ci lusterko. Ale wracając do początku w mieście trzeba jechać 50, nie 70.
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: nie bez powodu są te ograniczenia mogę ci podać przykład który na pierwszy rzut oka też jest bez sensu
https://www.google.com/maps/@50.2628608,19.0298797,3a,75y,121.94h,81.87t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFJkI1Rq0fxipYyZX0jqzuQ!2e0!7i13312!8i6656
dwa pasy w jedną stronę i ograniczenie do 50 km/h niby bez sensu ale wyjazdy z osiedli. Załóżmy ze jest tam 70, bo droga prosta, między skrzyżowaniami sporo drogi. Ale spróbuj wtedy włączyć się do ruchu z drogi po prawej stronie. Załóżmy ze bolid którym chcesz to zrobić to audi