Wpis z mikrobloga

Mirki już wiem kiedy będę miał auto pod koniec lutego dopiero chyba. Śmiechu warte. A pierwsze auto to będzie Opel Corsa C 3D w czarnym kolorze z alufelgami nawet mi się podoba. Czysta benzyna. Nie wiem jakie silniki tam były. I rok chyba 2004. Od Kuzynki kupię. Tata się z kuzynką i ze szwagrem dogadywali .I jest pewny w sensie ze nie rozwali się odrazu. Tylko nie wiem jak z częściami. Jakie są typowe bolączki dla tego Opla. #wygryw #motoryzacja #opel #corsa #przegryw #pierwsze4kola #kiciochpyta
M.....2 - Mirki już wiem kiedy będę miał auto pod koniec lutego dopiero chyba. Śmiech...

źródło: comment_1640787314UjlR7rYZjQ45e97iDcCdWf.jpg

Pobierz
  • 17
@Tituutusn: Ta. Pasuje mi. Zawsze ojciec mógł by mi kupić jakiegoś złoma za 2-3K i by się rozleciał a tak za 3 kola mam sprawdzony samochód. Bo właśnie za tyle chcą sprzedać za 3 Tysiące. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A kuzynka ma nowszą corsę. Następna generacje D.
@Mietek_02: u mnie problemem była elektryka - bardzo często padały żarówki i różne pierdoły. No i rdza jak ktoś już wczesniej pisał. Ale silnik generalnie miło wspominam, tyle że ja miałem 1.3 cdti