Wpis z mikrobloga

To wyjaśnij mi proszę o czym jest obrazek o czym jest komentarz do którego się odniosłem.


@23kulpamens: O tym, że prawaczek ma problem z robieniem bajki o jakiejś rodzinie. Ty w "odwecie" zamiast się odnieść do tematu, rzucasz whataboutismem.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Przecież gość coś zaobserwował i to opisał, skąd wiesz że ma problem? Robisz mu inputyzm. Nawet ma rację, w Kolumbii żyje 40% białych, a Disney chwali się że jego wartości to "DIVERSITY, EQUITY & INCLUSION".

A whataboutism, no cóż, próbowałem użyć języka autora wpisu, żeby mógł go lepiej zrozumieć, jak się odniesie to będę mógł rozwinąć wypowiedź. Połowa wpisów w tym wątku to whataboutism, łącznie z Twoim.

Poza tym
  • Odpowiedz
A whataboutism, no cóż, próbowałem użyć języka autora wpisu, żeby mógł go lepiej zrozumieć, jak się odniesie to będę mógł rozwinąć wypowiedź. Połowa wpisów w tym wątku to whataboutism, łącznie z Twoim.


@23kulpamens: Nie widzę w którym miejscu. Wytykam jedynie podwójne standardy, a nie wchodzę do czyjegoś wątku i odwracam kota ogonem.

Poza tym w Kolumbii żyje 47% metysów, ponad 86% to jest metysów razem z białymi.


Ale wiesz, że
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że gówno mnie to obchodzi?


@ziumbalapl: To po co się wypowiadasz i wcinasz w dyskusję?

Nie widzę w którym miejscu. Wytykam jedynie podwójne standardy, a nie wchodzę do czyjegoś wątku i odwracam kota ogonem.


Masz tu definicję: "is a discussion technique that intends to discredit the opponent's argument by attacking the opponent's own personal behavior and actions as being inconsistent with their argument, therefore accusing hypocrisy" Nie napisałeś
  • Odpowiedz
To po co się wypowiadasz i wcinasz w dyskusję?


@23kulpamens: Ostrzegam tylko, byś nie spamował.

"is a discussion technique that intends to discredit the opponent's argument by attacking the opponent's own personal behavior and actions as being inconsistent with their argument, therefore accusing
  • Odpowiedz
A wcześniej napisałeś: "Nie bardzo wiem co to ma do obrazka, ani do tego co napisał (...)", więc Ci wyjaśniłem.


@23kulpamens: Bo to jednocześnie i offtopic i whataboutism - ani nie odnosisz się do rzeczy z obrazka (przedstawiając argumenty dotyczące tego dlaczego zjawisko animacji pokazujących różne mniejszości miałoby niepokoić), ani do komentarza Gilgamesza - zamiast tego rzucasz "ale lewactwo coś tam" ¯\_(ツ)_/¯

a jak nazwiesz umieszczenie postu w miejscu którego główną ideą jest dyskutowanie pod
  • Odpowiedz
@ziumbalapl:

Bo to jednocześnie i offtopic i whataboutism - ani nie odnosisz się do rzeczy z obrazka (przedstawiając argumenty dotyczące tego dlaczego zjawisko animacji pokazujących różne mniejszości miałoby niepokoić), ani do komentarza Gilgamesza - zamiast tego rzucasz "ale lewactwo coś tam" ¯_(ツ)_/¯


Offtopic, nie. Whataboutism, no tak, tak samo jak Twój pierwszy post. Twój pierwszy post nie zawiera tego co chciałbyś żeby zawierał, nie ma kontekstu. Do komentarza Gilgamesza odniosłem się w taki sposób w jaki chciałem i uznałem za słuszny. To Ty się wcinasz w
  • Odpowiedz
Offtopic, nie. Whataboutism, no tak, tak samo jak Twój pierwszy post.


@23kulpamens: Whataboutism jest wtedy, gdy zamiast argumentu, czy próby podjęcia dyskusji wrzucasz "ale druga strona robi to samo". Mój mem od początku czepia się tylko jednej ze stron.

Być może tak to sobie wyobrażałeś, ale nie umiałeś tego
  • Odpowiedz