Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki ze #slask macie kogoś, a może sami chcecie sprzedać jakiegoś gruzika do 5k

Nie wymagam wiele, byle jeździło i zawieszenie było wolne od rudej i przeszło następny przegląd xd

Pojemność silnika najlepiej jak najmniejsza bo to oznacza dla mnie mniejsze ubezpieczenie xd

Za uja się nie znam na samochodach więc liczę na wykopkową uczciwość xd stąd też właśnie pisze tutaj najpierw, szukanie na własną rękę na olx pewnie skończy się dla mnie źle xd

#katowice #chorzow #tychy #gliwice
  • 22
@Anty_Chryst: Polecam Ci w Tychach:
https://serwisbialy.pl/

Właściciel jest na miejscu, usiądziecie, powiesz czego szukasz, a on Ci jest w stanie sprowadzić/załatwić autko.
Sprawdzi oczywiście (zaznacz to) i zadzwoni przed kupnem czy na pewno takie, a takie chcesz. Chyba, że będziesz wydziwiał i wymyślał :D (5k to nie majątek)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZabiliMiZolwia: nie no, myślę, że za 1k zrobię więcej. W koncu ja nie chcę jakiegoś bmw gdzie sam rozrzad będzie za 500 i wymiana 500 tylko jakiegoś fordzika czy innego opelka. Dodatkowo pracuje na magazynie samochodowym i mam zniżkę. Zresztą jak rozrząd będzie git to po co wymieniać. Jak mi ktoś pokaże, że np wymieniał rozrząd pół roku temu to po co tracić hajs ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lapidarny: jakich dwóch lat xd jak ja rok temu powróciłem do robienia prawka po przerwie i zdałem jakieś pół roku temu. Co prawda było kilkanaście wpisów ale często gęsto zmieniałem zdanie ale teraz serio bym chciał coś kupić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@espu: w sensie szukam pojazdu za 4-5k a nie 2k xd te samochody w ogóle dalej są w użytku? Kilka lat takiego nie widziałem ( _)

@Anty_Chryst: są jak najbardziej w użytku a części tanie jak barszcz. Sprzedaję po ojcu który nim jeździł bardzo okazjonalnie a teraz już nie jest w stanie.
@Anty_Chryst: Mogę ci opchnąć puegeot 206 1.4 benzyna póki co nie trzeba nic wymieniać jedynie klocki i tarcze tył za jakiś czas ale to na Podkarpaciu i e39 mam jeszcze ale to raczej nie twój budżet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lorquu: za ile i możesz napisać coś więcej? Hatchback? 74KM czy 87KM? Rocznik? Jaki kolor, do kiedy opłaty ( fajnie by było jakby ubezpieczenia było gdzieś tak na pół roku jeszcze bo z racji bycia młodym kierowcą cena tego ubezpieczenia to będzie lwia część ceny tego samochodu xd) czy ruda gdzieś #!$%@?, jakie jest wyposażenie i ostanie najważniejsze, do kiedy przegląd i czy przejdzie następny xd

Ja se mogę zrobić jakiegoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jezeli ledwo zdales prawko, to kolor auta jest Twoim najmniejszym problemem xD Na poczatku swojej przygody samochodowej mialam pauegota 206, i byla to fajna Truskawa, ale mala i wolna. Pozniej przesiadlam sie na opla Astre II 1.6 benzyna. Auto bylo strasznym mulem, wiec na starcie bylo mi nim ciezko wykonywac szybkie manewry (uczylam.sie na bmw 2.0 diesel).
Gwneralnie imo.powinienes brac cos lekkiego, zwinnnego wzglednie szybkiego (pomaga w wielu manewrach).
Ja szybko przesiadlam