Wpis z mikrobloga

@kacius: i gratis podeślij jeszcze z ciekawości
uname -a
cat /etc/os-release
dpkg -l | grep linux-firmware

Wszystko może być w jednym okienku terminala, nie musisz uruchamiać osobno terminala per polecenie.
  • Odpowiedz
Nic.


@kacius: Nie nic, właśnie, że "coś". Wykonało się bo nie zwróciło żadnego błędu czyli odładowało i załadowało moduł. Pokaż wynik, teraz zobaczymy co sterownik zwrócił:
sudo dmesg | grep 02:00
  • Odpowiedz
@kacius: no to trochę dupa, coś sterownik ma problem z kartą ale rozwiązaniem tego jest zazwyczaj zmiana drivera. Tyle, że ten system to jakieś mocnoniestandardowe egzotyczne distro, które montuje większość systemu w trybie do odczytu.

Ten lapek z tego co widziałem wyżej nie ma gniazda ethernet, nie? Tylko samo wifi?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kryspin013 tylko wifi niestety. Trudno, skoro nie da się nic z tym zrobić to chyba trzeba mamie kupić laptopa ale z windowsem, a nie czymś takim. :) Dziękuję ci bardzo za pomoc!
  • Odpowiedz
tylko wifi niestety. Trudno, skoro nie da się nic z tym zrobić to chyba trzeba mamie kupić laptopa ale z windowsem, a nie czymś takim. :) Dziękuję ci bardzo za pomoc!


@kacius: czekaj, jeszcze coś mi przyszło do głowy.

pokaż jeszcze czy coś się stanie jak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kryspin013 tak myślałem. Czyli chyba nic z tego. Co ty na to żeby go wylądować do zera, bo baterii nie da się wyjac. Może mu się coś odmieni czy nie ma szans?
  • Odpowiedz