Wpis z mikrobloga

Paulo Sousa, największy zdrajca i oszust w historii polskiej piłki. Kasował 70 tys. euro miesięcznie, wciskał głupoty o budowie reprezentacji, a tak naprawdę miał gdzieś naszą kadrę i jej wyniki. Kłamał w żywe oczy, a teraz zostawia nas przed kluczowymi meczami kadry, dla lepszych zarobków
Plujesz= pulsujesz
#pilkanozna #reprezentacja #mecz
Orlines - Paulo Sousa, największy zdrajca i oszust w historii polskiej piłki. Kasował...

źródło: comment_1640616730Mib490WDncGthyvKjAHala.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Orlines: u nas to niestety każdy jest "kluczowy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A mogliśmy wejść z 1. miejsca ¯\_(ツ)_/¯
Nie no, na poważnie to ewidentnie już coś planował a niestety mu baraże wpadły.
@Orlines
To w jaki sposób to zrobił to frajerstwo w czystej postaci.
To że to zrobił mnie nie dziwi.
Masz do końca kontraktu trzy miesiące i przy braku awansu(co pewnie nastąpi) wylatujesz z roboty i zostajesz na lodzie.
Nagle dostajesz ofertę kontraktu na 2,5 roku z jednego najlepszych klubów w Ameryce Płd, do tego sowicie opłacany, to ja też bym się nie zastanawiał tylko od razu bym zdezerterował.

Śmieszy mnie poparcie dla
naprawdę miał gdzieś naszą kadrę i jej wyniki.


@Orlines: zgoda co do reszty, ale tutaj się mylisz. Dopóki pracował to jakoś wypełniał te obowiązki. Wyniki jakie miał nie były rewelacyjne, ale nie mam pewności czy to wina Sousy. Euro byłoby totalną katastrofą gdyby nie remis z Hiszpanią. Jednak za Sousy w kadrze coś pograł Świderski, Kozłowski, Zalewski, czy teraz Cash. Więc coś tam się orientuje, albo pzpn ma duży wpływ.

Co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Orlines: bardzo mnie bawią teraz te krzyki o oszustwie Polaków. Ktoś z PZPN przygotował taki a nie inny kontrakt, ktoś negocjował warunki i ktoś go podpisał. Zazwyczaj zakłada się dobre intencje obu stron, ale 'w razie czego' przygotowuje się właśnie umowę, która zabezpiecza interesy obu stron. No to teraz widzimy jak zabezpieczała nasze.
@byz45: Dokładnie gówno mu płacili a teraz wielce #!$%@? zdziwieni że dostał propozycje z dobrego klubu z lepszym hajsem o 50% i #!$%@?ł. A co miał tu czekać 3miesiące żeby gówno pzpn i leśny dziad kulesza mu dali wypowiedzenie a on by został bezrobotny? Iks #!$%@? de. Taka propozycja jest nie do odrzucenia souza ma #!$%@? na ten polski syf , przecież nasi rodacy #!$%@?ą z kraju milionami a tutaj wielkie