Wpis z mikrobloga

Mirki, mam Atari 800xl z zasilaczem, magnetofonem i joystickiem. Wszystkie kontrolki się świecą. Magnetofon działa, więcej sprawdzić nie jestem w stanie.
Ile to mniej więcej obecnie jest warte? Mnie się nie przyda a chciałbym uczciwie sprzedać.

#atari #retrogaming
  • 16
@FELIX90: Z doswiadczenia wiem ze dobrze sie licytucja od zlotowki. Jest duzo osob ktore szukaja takich sprzetow bo sam w nich jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FELIX90: Sprawdź licytacje na archiwum allegro to będziesz miał szacunkową cenę ile ludzie są skłonni dać. A świecące kontrolki to trochę za mało żeby wziąć za to dobry pieniądz.
przeciez chlop ma racje, to nic nie jest warte, rownie dobrze moze byc warte 100zl i 1k.


@rafalkosnozawszenapropsie:
w czym ma rację? że dla niego nie jest to nic warte bo nie jest grupą docelową?

klepnij sobie w olx czy inne allegro i zobacz jak się ceny kształtują, oczywiście odejmij 1/3 i masz w miarę realną cenę

ale nie 100pln xD
gdyby bylo warte wiecej niz 100zl to by ludzie ich nie znajdywali na niemieckich smietnikach XD


@rafalkosnozawszenapropsie:
bo akurat wszyscy na świecie znają się na wszystkim :)
jak ktoś śmiał wyrzucić coś, co dla niego miało 0 wartość i nie chciał się bawić w kombinacje ze sprzedażą ¯\_(ツ)_/¯

dobra, daje 2/10 bo odpisałem na takiego trolla

kracy idz sie zalatw najlepiej na te twoje atarii XD atarii warte wiecej niz 100zl xD no XD a potem sie dziwia skad tyle dzbanow na polskiej scenie retro skoro sa tacy ktorzy by dali za atarii wiecej niz 100zl XD po co XD
won na czarno