Wpis z mikrobloga

Broniłem Souse i krytykowałem mejwenów za #!$%@? się dosłownie do każdej jego decyzji, ale to co #!$%@? Paulo to kompromitacja i osranie wszystkich ludzi związanych z polską piłką m. in kibiców i piłkarzy, którym budował mental mitycznym "team spirit". Gość tłumaczy im, że mogą wygrywać z każdym, po czym chce #!$%@? przed barażami. Chłop rozegrał to tak, że nie ma szans by był dalej trenerem reprezentacji. To jest test dla Cezarego Kuleszy, nie może pozwolić na takie odejście trenera. Chłop niech się wykupuje z kadry/płaci karę. Najgorsze w tym wszystkim, że prawdopodobnie znowu będziemy mieli polskiego trenera. Wierzę, że nie będzie żadnych Probierzy, Michniewiczów, powrotów Brzęczka. Oby Kulesza posłuchał kapitana reprezentacji Polski w kwestii doboru trenera.
#reprezentacja #mecz #kanalsportowy #pilkanozna
  • 8
@absoladoo: M.in wybije mu pomysł zatrudniania parodystów polskiej myśli szkoleniowej. Jedynym sensownym wyjściem to powrót Adama Nawałki na baraże, albo zatrudnienie naprawdę ogarniętego trenera zza granicy i postawienie przed nim celu jakim jest awans na Mistrzostwa Europy. A baraże? Jeśli by mu się udało to fajnie, a jak nie... to nic się nie dzieje.
@iksboks: a czy ta reprezentacja zasługuje na coś więcej? Od lat ich jedynym sukcesem jest przegrany ćwierćfinał z Portugalią (mimo wszystko miłe wspomnienia). Tez mimo wszystko wierzyłem w Souse, on ucieka jak tchórz, lecz nie oszukujmy się. Z nim, czy bez niego ta reprezentacja z garstka indywidualistów w pierwszym składzie nie jest w stanie nic wyciągnąć…
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iksboks: no na takie ruchy powinien być automatyczny ban Fify, koleś jest i tak skreślony wizerunkowo, tym bardziej że nie jest to jego pierwszy taki wybryk. Zainteresowanych odsyłam do jego kariery w Fiorentinie. Więc jest albo dobrym managerem albo dobrych agentów ma, albo kupi emeryturę kontraktem z Brazylijczykami