Wpis z mikrobloga

-5293
@krzysiek-olekk:
Użytkownik zbanowany do 26.01.2022
za za naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści, rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, manipulacje

Fajnie, że moderacja reaguje, ale szkoda, że tak krótki ban...

#stobanowdlaprawakow #bekazprawakow #neuropa #szury #foliarze #antyszczepionkowcy #koronawirus
Pobierz Lookazz - -5293
@krzysiek-olekk: 
Użytkownik zbanowany do 26.01.2022
za za narusze...
źródło: comment_1640540435iFSvJS1PEYmsFINK8dSpyj.jpg
  • 15
@uciekinier_z_czarnolisto:
Ano w takiej dupie, że rządy dalej kontynuują wprowadzanie bezprawnych ograniczeń wolności. W krajach z bardzo wysokim procentem zaszczepionych jest z tym nawet dużo gorzej niż w Polsce. Mam wrażenie, że bardziej o to mogło chodzić koledze @dubstract ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Devilus: tak, o to. Nie neguję tego, że szczepionki działają. Sam jestem zaszczepiony, jednak nie rozumiem dlaczego mnie jako zaszczepionego ozdrowieńca obowiązują lockdowny, obostrzenia itd. Politycy zwyczajnie kłamią w sprawach szczepień i pandemii w ogóle, sami nie stosują się do zasad jakie ustalili, traktują nas jak bydło, a niektóre partie jeszcze przyklaskują.
@uciekinier_z_czarnolisto: W imię dobra? Co to za bzdurny frazes, którym w przeszłości usprawiedliwiało się największe gówno?! Sto lat temu 'w imię dobra' wysłano miliony młodych chłopaków by zdechli w wykopanych własnoręcznie okopach. I dobra rada na przyszłość, przestań bredzić o lewakach i prawakach, bo rewolucja francuska, a co za tym idzie wyznaczona przez nią terminologia są już echem przeszłości
@Stallion45: Ale to prawacy cały czas gadają o wspólnej sprawie, dobru narodu, śmierci za ojczyznę, itd., dla nich to podobno ważne wartości. A szczepionki, które zabijają jednego na kilkaset tysięcy szczepionych, są dla nich zbyt ryzykowne…
@uciekinier_z_czarnolisto: I właśnie z tego powodu gardzę prawactwem. Niestety lewica, którą dotychczas postrzegałem jako ostoję indywidualizmu i niezależności niewiedzieć czemu zaczęła gadać językiem prawactwa o 'wartościach', 'wspólnym dobru' i inne tego typu #!$%@?. Dlatego właśnie piszę, że ten podział jest już nieaktualny, bo z powodu covida mi jako młodemu (jako tako) wykształconemu (też jako tako) z wielkiego miasta jest teraz łatwiej o wspólny język z nacjonalistą homofobem z podkarpackiej wsi niż