Wpis z mikrobloga

Swoja droga polecam gravitraxa, zajebista zabawka dla dzieciaków - pierwsza,ktora wedlug mnie moze konkurowac z lego pod katem frajdy, jak i uruchamiania szarych komorek dzieciakow xD


@fortySeven: Siostrzeniec dostal i tylko tak sie dowiedzialem ze cos taikego jest :P

Nie czaje fenomenu wiec moze wyjasnisz w jaki sposob to ma pobudzac szare komorki? Co tam jest do kombinowania bo nie ogarniam-budujesz trase zeby kulki sie turlaly z gory na dol-co tam
tak samo jak precyzję, bo #!$%@? to latwo xD


@fortySeven: :D Jak ktos chce cwiczyc pracyzje to polecam trenowanie do "domino day" bez zastosowania "blokerow" co jakis czas :P

Zobaczymy co tam mlody powymysla. Plus jest taki ze nie trza kombinowac co mu na urodziny kupic - jak go wciagnie to bedzie sie rozbudowywac :)

(ja bym tam czujniki pozakladal i sprawdzal jak sie ma czas przejazdu w zaleznosci od kata
Jak ktos chce cwiczyc pracyzje to polecam trenowanie do "domino day" bez zastosowania "blokerow" co jakis czas :P


@gorzki99: ukladanie domino z szeciolatkiem i dwoma trzylatkami to jeszcze nie na moja cierpliwosc xD

Tam jest masa dodatkow, przy ktorych mozna pokombinowac - z sama wyrzutnia magnetyczna, ktora jest w bazowym zestawie moi mase czasu kombinowali - wlacznie z budowa armaty i strzelaniem do ojca xD

Ten podstawowy zestaw jest faktycznie prostszy,
ukladanie domino z szeciolatkiem i dwoma trzylatkami to jeszcze nie na moja cierpliwosc xD


@fortySeven: no to faktycznie moze byc dosc wysoki lvl cierpliwosci potrzebny :D

Najwazniejsze ze mlody zachwycony - wujek nie musi rozumiec :P Z czasem jak dostanie "dodatki" to moze mnie zadziwi co tam powymyslal.

Pozdro i nie daj sie trafic w oko z wyrzutni :PP