Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to ja, czy #dyinglight jest nudny jak #!$%@? xD biegam sobie, robię questy, pograłem może z 6 godzin, i żałuję że dałem 40 zł. Rozkręca się to później, czy bardziej chodzi o parkour i jadkę? #gry
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zacky: Polecam następnym razem robić research tego w co chce się grać, ewentualnie trochę na jutubach popatrzeć :)

Ta gra to głównie fun z parkourowania a przy okazji porobienia trochę questów. Nie każdemu to musi pasować, znajomy miał jak Ty - znudził się po 2 godzinach i też żałował, chociaż mówiliśmy mu od początku jak to wygląda :)
  • Odpowiedz
@John_Doenut: mnie mocno zachęcał znajomy, i nawet oglądałem jakieś gameplaye kiedyś, i mi się podobało. Chciałem testowo ściągnąć pirata ale był tylko po francusku (xD) a po odpaleniu na steam uznałem że gra musi się rozkręcić
  • Odpowiedz
@oporopowrotnik91: @drim: @kawon888: @Daktyl92: to może to przez to że próbuję robić wszystko poboczne najpierw, bo już zdążyłem odbić wszystkie bezpieczne strefy, a nawet nie miałem specjalnych zombiaków. Opłaca się na tym skupiać, czy lecieć raczej w fabułę, żeby grało się lepiej?
  • Odpowiedz